Menu

Excel 2019 PL. Biblia - Michael Alexander, Richard Kusleika, John Walkenbach (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328355781 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Alexander Michael 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 968 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wyczerpujące źródło wiedzy
MS Excel zasłużył już na miano kultowego. Od ponad 20 lat towarzyszy studentom, naukowcom, ekonomistom, analitykom i wielu innym ludziom. To wszechstronne narzędzie jest konsekwentnie rozwijane i rozbudowywane, a jego możliwości są coraz większe — dziś trudno byłoby znaleźć kogoś, kto korzystnie znałby wszystkie jego funkcje! choćby ci, którzy codziennie korzystają z tego wspaniałego arkusza, miewają problemy z odnalezieniem niezbędnej opcji. Bywa też, że nowości albo udoskonalenia w Excelu najzwyczajniej w świecie umykają uwadze użytkowników. Tymczasem każda kolejna wersja tej aplikacji przynosi rewelacyjne rozwiązania, które powiększenie wydajności i przyśpieszenie pracy.

Tę książkę powinien posiadać na podorędziu każdy użytkownik Excela, niezależnie od stopnia nowoczesnia i celów, do jakich wykorzystuje ten arkusz. To jedyny w swym rodzaju przewodnik —poza podstawowymi wiadomościami odnajdziesz w nim mnóstwo sugestii, wskazówek i opisów technik, z których korzystają najlepsi. Skorzystaj z zawartych tu porad, a będziesz pisać lepsze formuły, tworzyć ciekawsze wykresy, łatwiej zarządzać danymi i skuteczniej je analizować. Niezależnie od tego, czy chodzi Ci o adekwatne sformatowanie komórek, utworzenie tabeli przestawnej, napisanie makra w VBA, czy skorzystanie z którejś bardziej wyrafinowanej funkcji — dzięki biblii Excela dokonasz tego szybciej, efektywniej i przyjemniej!

W tej książce między innymi:

solidne wprowadzenie do Excela
formuły do pracy z ilośćmi i tekstem, a także do złożonych analiz
wizualizacja informacji w Excelu
wykorzystywanie dodatków Power Pivot i Power Query
tworzenie makr w VBA i automatyzacja zadań
Excel. Dostaniesz dokładnie to, czego w tej chwili Ci potrzeba!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.