Menu

Hakowanie Androida. Kompletny przewodnik XDA Developers po rootowaniu, ROM-ach i kompozycjach - Jason Tyler (Author), Will Verduzco (Contributor) (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324656820 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jason Tyler (Author), Will Verduzco (Contributor) 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2012 

Opis

zobacz, co potrafi Twój telefon!

System operacyjny Android ma rzeszę wielbicieli. Zdobył ich dzięki swym niezwykłym możliwościom, imponującej elastyczności, a także ogromowi dostępnych aplikacji. System ten łączy w sobie prostotę ważną dla początkujących użytkowników z możliwościami rozwoju i ingerencji znacznymi dla tych innowacyjnych. Jeżeli masz pomysł, jak ulepszyć Twój system operacyjny, jeżeli chcesz dostosować go do swych potrzeb, trafiłeś na właściwą książkę!

Dzięki niej dowiesz się, jak efektywnie zrootować Twoje urządzenie i przejąć nad nim pełną kontrolę. To jest pierwszy i najważniejszy krok. Gdy go wreszcie uczynisz, świat pełen najróżniejszych wersji ROM-ów, modyfikacji i ciekawych funkcjonalności stanie przed Tobą otworem. Podczas lektury nauczysz się modyfikować wygląd i fason Twojego Androida, kreować całkowitą kopię bezpieczeństwa oraz wydłużać życie baterii. Wyszukasz tu jeszcze szczegółowe dane na temat rootowania solidnych modeli telefonów i tabletów. Książka ta jest wyśmienitą pozycją dla wszystkich chcących wycisnąć jeszcze więcej z telefonów z systemem Android.

Dzięki tej książce:

przygotujesz środowisko pracy
zrootujesz swój telefon
dopasujesz wygląd systemu
zainstalujesz niestandardowy ROM
Naucz swój telefon nowych, fantastycznych sztuczek!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.