Menu

Java 8. Leksykon kieszonkowy - wysyłamy w 24h (opr. miękka)

Cechy produktu

 • ISBN 9788324696284 
 • Oprawa miękka 
 • Ilość stron 208 

Opis

  Java jest dziś językiem, który programiści wybierają z reguły, gdy mają przed sobą skomplikowany projekt, wymagający najwyższej produktywności, jakości, bezpieczeństwa i integracji z innymi systemami. Rozwijany od blisko dwudziestolecia, język ten doczekał się wersji oznaczonej numerem 8. Ta edycja pozostała wzbogacona o sporo nowości, m.in. O długo oczekiwane wyrażenia lambda. Jeżeli szukasz użytecznej książki, do której możesz sięgnąć w sytuacji wątpliwości, to trafiłeś na perfekcyjną pozycję! Ta publikacja należy do popularnej linii "Leksykon kieszonkowy" i możesz mieć ją zawsze przy sobie. We wnętrzu wyszukasz konwencje nazw i podstawowe części języka. W kolejnych rozdziałach zdobędziesz wiedzę na temat rodzajów prostych i programowania zorientowanego obiektowo. W dodatku zawarto tu przystępne omówienie wyrażeń lambda, współbieżności oraz zasad dostępu do plików i sieci. Java ma rozbudowany mechanizm obsługi sytuacji unikatowych, który dodatkowo pozostał omówiony w tym podręczniku. Książka ta jest obowiązkową pozycją na półce każdego programisty języka Javy - jeśli chce on mieć za każdym razem pod ręką wiarygodne źródło danych na temat tego języka. Materiał przedstawiony w książce pomaga na dodatek w przygotowaniach do egzaminu Oracle Certified Associate Java Programmer.
  • znajdziej detaly dotyczące języka Java, na przykład konwencje nazw, typy, polecenia i bloki, programowanie zorientowane obiektowo.
  • Poznaj informacje detalowe o platformie Java SE, pomiędzy innymi podstawy programowania, zarządzanie pamięcią, współbieżność i typy generyczne.
  • przeglądaj informacje z zakresu podstawowych operacji wejścia-wyjścia, API NIO 2.0, frameworka kolekcji w Javie, a także API skryptowego Javy.
  • Poznaj informacje dotyczące API Fluent, narzędzi opracowanych poprzez producenta trzecie, a także podstawy zunifikowanego języka modelowania (UML).
  "doskonale jest móc poznać wyrażenia lambda i operacje poręczne, jak dodatkowo inne świeże funkcje Javy przedstawione w kontekście platformy Java." - Geertjan Wielenga, dyrektor artykułu w grupie Oracle Developer zajmującej się środowiskiem IDE NetBeans

  Opinie - 0 opinii

  + Dodaj opinie

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.