Menu

Java 8. Przewodnik doświadczonego programisty (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328313330 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Cay S. Horstmann 
  • Wydawnictwo HELION 
  • Ilość stron 424 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Cay S. Horstmann autor "Java. Podstawy. Wydanie IX" i "Java. Techniki nowoczesne. Wydanie IX" - najpopularniejszych w Polsce podręczników do nauki Javy
Java to język, który zrewolucjonizował świat programistów. Jej możliwości zostały docenione poprzez największe marki. Dziś Java jest wykorzystywana w najszczególniej innowacyjnych projektach. Wszędzie tam, gdzie są wymagane najwyższa sprawność i bezpieczeństwo, nie ma sobie równych! Aktualna wersja tego języka wprowadza dużo nowych konstrukcji i usprawnień — jeżeli chcesz prędko je poznać, zacznij od tej książki.

została ona napisana specjalnie z myślą o osobach chcących rozpocząć kodowanie z wykorzystaniem nowości z Javy 8. Jest przeznaczona dla doświadczonych programistów, także podstawowe informacje na temat technik programowania obiektowego, wyjątków, typów i składni. Dzięki czemu możesz prędko wdrożyć się w nowy język programowania! Natomiast jeśli znasz już Javę, niewątpliwie zainteresują Cię informacje o wyrażeniach lambda, projekcie Nashorn i nowym API do operacji na datach i czasie (JSR 310). Książka ta jest najlepszą lekturą dla wszystkich programistów zainteresowanych językiem Java i nowościami w Javie 8!

Jeśli jesteś posiadasz doświadzenie w programowaniu Javy, ergonomiczne podejście Horstmanna i przykładowe kody pomogą Ci wykorzystać wyrażenia lambda, strumienie i inne usprawnienia wprowadzone równocześnie do języka jak i platformy Java. Horstmann omawia wszystko, co powinni wiedzieć deweloperzy na temat nowoczesnej Javy, przedstawiając:

potężne i skuteczne omówienie wyrażeń lambda, umożliwiające opisywanie działań przy pomocy zwięzłej składni;
dokładne wprowadzenie do nowego API strumieni, które nad wyraz uelastycznia i zwiększa skuteczność pracy z danymi;
kurs programowania współbieżnego, który namawia do projektowania programów na poziomie współpracujących zadań, a nie niskopoziomowych wątków i blokad,
aktualne omówienie nowych bibliotek np. Do obsługi daty i czasu,
inne nowe mechanizmy, które są istotnie wartościowe dla programistów aplikacji serwerowych albo programistów maszyn przenośnych.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz poznawanie nowoczesnej Javy, czy jesteś doświadczonym deweloperem, ten przewodnik jest bezcenny dla każdego, kto chce pisać najistotniej bezawaryjny, efektywny i bezpieczny kod w języku Java.

ISBN: 9788328313330
Kod paskowy: 9788328313330
Autorzy: Horstmann Cay S.
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 20367
Miejscowość: Gliwice
ilość stron: 424
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 17.0x24.0cm
Głębokość (mm): 20
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.