Menu

Java. Techniki zaawansowane. Wydanie IX (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324677627 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Cornell Gary|S Horstmann Cay 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 992 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Tajniki języka Java 7!

Zastanawiasz się, dlaczego język Java zdobył taką popularność? Przyczyn jest co najmniej kilka: samoczynne zarządzanie pamięcią, możliwość uruchamiania kodu na różnych platformach, ogrom dodatkowych narzędzi oraz szczególnie intensywna społeczność. Nie bez znaczenia jest też rewelacyjna dokumentacja, wsparcie dla usług sieciowych oraz dynamiczny rozwój, którego dowodem są kolejne wersje tego języka.

Dziewiąte wydanie bestsellerowej pozycji Java. Techniki progresywne pozostało zaktualizowane i uzupełnione o nowinki z najnowszej wersji języka Java oznaczonej numerem 7. W trakcie lektury dowiesz się, jak efektywnie korzystać ze strumieni, wyrażeń regularnych oraz baz informacji.

Java 7 to kompletnie nowy, mocno rozbudowany dostęp do plików - opis wszelkich niuansów znajdziesz w tej publikacji. Co jeszcze? Tworzenie aplikacji dla rozmaitych języków i lokalizacji, progresywne zastosowanie biblioteki Swing oraz dystrybucja wykonanych aplikacji. To jedynie niektóre z zagadnień poruszonych w tej wyjątkowej książce, która musi się znaleźć na półce każdego programisty języka Java.

Poznaj:

nowości języka Java 7
innowacyjne techniki korzystania ze strumieni
w pełni świeże metody dostępu do plików
techniki łączenia się z bazą danych
potencjał języka Java

Wykorzystaj w pełni możliwości języka Java 7!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.