Menu

JOOMLA PRAKTYCZNE PORADY (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324638451 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Witold Wrotek 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 152 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Wykorzystaj w praktyce jeden z najlepszych CMS-ów świata!

Joomla! jest obecnie jednym z najpopularniejszych na świecie systemów zarządzania treścią. Rozwiązanie to pozwala na tworzenie i prowadzenie profesjonalnie wyglądających serwisów internetowych bez śladowej nawet wiedzy na temat programowania. Niewątpliwą zaletą systemu jest również fakt, iż przechowywana w bazie informacji treść jest w pełni niezależna od sposobu prezentacji stron (za wygląd witryny odpowiadają przystępne w modyfikacji, niezwykle elastyczne szablony). W związku z tym ewentualna zmiana strony graficznej całego serwisu odbywa się szczególnie szybko, prosto i bezpiecznie, a typowo nie ma wpływu na jego zawartość merytoryczną.

Jeśli chcesz dogłębnie poznać ten system i bliżej przyjrzeć się atrakcyjnym przykładom serwisów WWW zbudowanych na jego podstawie, sięgnij po książkę "Joomla! ergonomiczne projekty". Pozycja ta przedstawia najnowszą aktualnie wersję rozwiązania, czyli system Joomla! 2.5. Dowiesz się z niej, jak skompletować konieczne narzędzia, zainstalować i skonfigurować CMS, a także dodać do niego najistotniej przydatne moduły. Następnie powołasz do życia mocne projekty oparte na systemie Joomla! - serwis ze zdjęciami lub filmami, witrynę ogłoszeniową, forum dyskusyjne czy sklep internetowy.

Pobieranie, instalacja i konfiguracja środowiska pracy
Instalacja i konfiguracja systemu Joomla!
Dodawanie i konfiguracja lubianych modułów
ergonomiczne przykłady realizacji serwisów działających w oparciu o Joomla!
Poszerzenie możliwości Joomla! o forum dyskusyjne
Tworzenie sklepu internetowego wykorzystującego CMS
Zabłyśnij w sieci, używając Joomla!

ISBN: 9788324638451
Kod paskowy: 9788324638451
Autorzy: Wrotek Witold
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 20367
Miejscowość: Gliwice
ilość stron: 152
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.5x23.5cm
Głębokość (mm): 8
Waga: 0.25
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.