Menu

Klasyczne problemy informatyki w Pythonie - David Kopec

Cechy produktu

  • ISBN 9788301209841 
  • Wydawnictwo PWN 

Opis

Problemy informatyki, które wydają się nowe albo unikatowe, niejednokrotnie są zakorzenione w konwencjonalnych algorytmach, technikach kodowania czy zasadach inżynierii. I tradycyjne metody są nadal najlepszym sposobem ich rozwiązywania!

Opanowanie tych technik w Pythonie rozszerza szanse sukcesu wykonywanych projektów webowych, przetwarzania informacji, uczenia maszynowego i wielu innych. Książka tradycyjne problemy informatyki w Pythonie podszlifuje Twoje umiejętności rozwiazywania problemów informatyki na podstawie sprawdzonych scenariuszy, ćwiczeń i algorytmów wykorzystujących Pythona.

przedstawia ona dziesiątki wyzwań, począwszy od prostych zadań, takich jak algorytm wyszukiwania binarnego po klasteryzację danych przy użyciu k-średnich. Poczujesz szczególną satysfakcję, gdy uda Ci się rozwiązać zadania łączące informatykę z ergonomicznymi problemami, takimi jak aplikacje, dane, sprawność, a nawet pomyślne przejście przez następną rozmowę kwalifikacyjną!

Co zawiera książka: Algorytmy wyszukiwania standardowe techniki związane z grafami Sieci neuronowe Algorytmy genetyczne Przeszukiwanie z przeciwnikiem stosowanie adnotacji typów Książka jest asygnowana dla przeciętniezaawansowanych programistów Pythona.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.