Menu

PAKIET OPUS MAGNUM C++11 / PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C++ - Jerzy Grębosz (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328342149 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jerzy Grębosz 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 1696 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++" - komplet obejmuje 3 podręczniki.

Jedno C i same plusy!

Dawno, dawno temu, w głębokich latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku pewien duński informatyk zainspirowany językiem C opracował jeden z najważniejszych, najistotniej rozciągliwych i do dziś niezastąpionych języków programowania — C++. Dziś ten język jest stosowany do tworzenia gier komputerowych, obliczeń naukowych, technicznych, w medycynie, przemyśle i bankowości. NASA posługuje się nim w naziemnej kontroli lotów. Obfita część oprogramowania Międzynarodowej Stacji Kosmicznej została napisana w tym języku. Choćby w marsjańskim łaziku Curiosity pracuje program w C++, który analizuje obraz z kamer i planuje dalszą trasę.

Autor tej książki — wybitny specjalista pracujący nad wieloma stanowczymi projektami we francuskich, niemieckich i włoskich instytutach fizyki jądrowej, znany czytelnikom m.in. Z nadzwyczajnej Symfonii C++ — postawił sobie za cel napisanie nowej, przekrojowej książki o tym języku, która w prostym, wręcz przyjacielskim stylu wprowadza czytelnika w fascynujący świat programowania zorientowanego obiektowo. Zobacz, jak potężny jest teraz C++ 11.

Jeżeli chcesz nauczyć się tego języka w nieskomplikowany, pogodny, przyjazny sposób, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki tej książce poznasz:

Proste i złożone typy informacji
Instrukcje sterujące
Funkcje i operatory
Wskaźniki
Klasy i dziedziczenie
Obsługę wyjątków
Wyrażenia lambda
Operacje wejścia-wyjścia
Projektowanie orientowane obiektowo
Szablony

ISBN: 9788328342149
Kod paskowy: 9788328342149
Autorzy: Grębosz Jerzy
Kod wydawcy: 20367
liczba stron: 1696
Format: 16.7x23.8
Głębokość (mm): 73
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.