Menu

Platforma Windows Azure (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324648795 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tejaswi Redkar, Tony Guidici 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 478 
  • Rok wydania 2013 

Opis

efektywna chmura obliczeniowa w Twoim zasięgu!

Chmury obliczeniowe nie są już marzeniami lub niedojrzałymi produktami w fazie testów. One nas otaczają, a efekty ich obecności widać gołym okiem. Każdy w ciągu kilkunastu minut może stać się właścicielem bezawaryjnej, skutecznej platformy dla swojego biznesu. Nie Ci potrzeba już inwestycji we własne serwerownie, administratorów i mierzenia się z rutynowymi problemami z zasilaniem lub łącznością z internetem. Brzmi doskonale? I tak właśnie jest!

Ta książka poświęcona jest jednej z takich platform — Windows Azure. W trakcie lektury odkryjesz możliwości chmury marki Microsoft oraz dowiesz się, jak zastosować jej potencjał. W kolejnych rozdziałach poznasz poszczególne elementy platformy. Compute jest odpowiedzialny za zadania obliczeniowe, Storage zajmuje się bezpiecznym przechowywaniem informacji, Fabric gwarantuje dostęp do informacji na temat stanu technicznego chmury. W dodatku wynajdziesz tu staranny opis komponentu Windows Azure Platform AppFabric, który oferuje dodatkowe funkcje, pozwalające między innymi na caching czy kontrolę dostępu. Książka ta jest niezbędną pozycją dla każdego programisty chcącego uruchamiać aplikacje w chmurze Windows Azure.

Sięgnij po tę książkę i wykorzystaj możliwości chmury obliczeniowej:

niezwykłą skalowalność
blisko 100-procentową bezusterkowość
ogromną produktywność
przyjemne zarządzanie
redukcję kosztów!
Wykorzystaj potencjał chmury obliczeniowej!

ISBN: 9788324648795
Kod paskowy: 9788324648795
Autorzy: Redkar Tejaswi, Guidici Tony
Tłumaczenie: Meryk Radosław
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 20367
Miejscowość: Gliwice
ilość stron: 480
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x24.0cm
Głębokość (mm): 23
Waga: 0.69
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.