Menu

Postaw na użyteczność - Matt Lacey (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301207250 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Matt Lacey 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn 
  • Ilość stron 364 
  • Rok wydania 2019 

Opis

To, iż jakaś aplikacja istnieje i działa nie oznacza, iż ludzie od razu będą jej używać. Ważna jest funkcjonalność! Większość programistów aplikacji przenośnych staje się do pewnego stopnia projektantami. Opanowując zaledwie kilka podstawowych zasad tworzenia interfejsu użytkownika, może zadecydować o tym, czy aplikacja przenośna jest praktyczna, czy także nie.

Postaw na użyteczność to przewodnik dla programistów zmagających się z projektowaniem aplikacji mobilnych. Popierając przykładami z własnej, wieloletniej praktyki, Matt Lacey, programista i projektant, opisuje nieskomplikowane do zastosowania techniki polepszające użyteczność aplikacji. Unikając przeintelektualizowanych teorii projektowania, mówi, jak radzić sobie z przerwanym dostępem do sieci czy jak sprawić, żeby wprowadzanie informacji było intuicyjne. Przeczytaj tę książkę, a twoje aplikacje będą miały udoskonalony wygląd, twoi użytkownicy będą bardziej zadowoleni, a ty będziesz mógł przybić piątkę z kolegami z zespołu projektowego.

O czym jest ta książka?
- Rozumieniu użytkowników
- Optymalizowaniu wejścia i wyjścia
- Tworzeniu prędkich, responsywnych aplikacji
- Rozwiązywaniu problemów z niestabilnym łączem
- Zarządzaniu energią i zasobami

Książka jest asygnowana dla programistów pracujących nad aplikacjami natywnymi lub webowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.