Menu

Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328321281 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gene Kim|George Spafford|Kevin Behr 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Niech ktoś uprzątnie wreszcie ten popiół! Gdzieś tu musi być Feniks...
Bycie menedżerem w potężnej, lecz przeżywającej poważny kryzys firmie w branży IT to nie bułka z masłem. Nigdy nie wiadomo, co czeka Cię następnego dnia i czy jeszcze tam pracujesz. Ale dzień, w którym nagle dowiadujesz się, iż z pracy odeszli dwaj Twoi przełożeni, a Ty masz zająć gorący i niewygodny fotel wiceprezesa, naprawdę może przytłoczyć. Coś takiego spotkało właśnie Billa, bohatera tej interesującej opowieści.
Bill wcale nie chce zostać wiceprezesem. Wie, że każde potknięcie w tej roli będzie go kosztować utratę pracy. Wie też, że nie ma wyjścia tylko od niego zależy, czy pracownicy dostaną pensje na czas i czy uda się wreszcie wdrożyć opóźniony, lecz kluczowy dla przyszłości firmy projekt Feniks. W poczuciu odpowiedzialności bierze się więc do pracy i... Zmienia jej filozofię. Kto żeby się spodziewał,poprawnie funkcjonujący dział IT, który upraszcza komunikację i współpracę w całej firmie, może uwolnić tak mocną energię! Kto mógł przewidzieć, że dzięki wdrożeniu DevOps projekt Feniks wzleci tak wysoko!
Przeczytaj tę powieść, a zrozumiesz, jak ukryte mechanizmy mogą stymulować albo hamować producenta. To bezcenna wiedza, nie tylko dla członków działu IT...
Projekt Feniks to lektura obowiązkowa dla kierowników jednostek biznesowych i informatycznych, którzy zmagają się z rosnącą złożonością funkcjonowania działów IT.


Autorzy: Gene Kim, Kevin Behr, George Spafford
EAN: 9788328321281
Format: 15,8x23,5 cm
liczba stron: 320
ISBN: 9788328321281
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: One Press / Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.