Menu

Przyspieszenie. Lean i DevOps w rozwoju firm technologicznych - Nicole Forsgren PhD, Jez Humble, Gene Kim (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328358065 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gene Kim 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Tworzenie oprogramowania to wymagający obszar branży technicznej - trzeba prędko reagować na zmieniające się uwarunkowania i w każdej chwili być gotowym na kolejną innowację, a wszystko po to,stwarzać przewagę konkurencyjną. Rozwijanie skomplikowanych systemów informatycznych powoli przypomina ciągły wyścig z czasem. Niejednokrotnie ceną za skrócenie czasu pisania kodu i wdrożenia oprogramowania bywa zmniejszenie stabilności lub większa awaryjność systemów w środowiskach produkcyjnych. Czy musisz wybierać między prędkością dostarczania rozwiązań a stabilnością pracy systemu? Już nie! Pogodzisz je dzięki adekwatnej kulturze organizacyjnej i należytej jakości zarządzania pracą zespołu.

Ta książka gromadzi odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy szef zespołu programistów. Jakie czynniki wpływają na terminowe dostarczanie produktu? Jak wydobyć twórczy potencjał z zespołów technologicznych? I wreszcie: w jaki sposób przekształcić markę w wysokowydajną organizację, która przebojem zdobędzie rynek przy pomocy technologii? Przedstawiono tu wyniki badań przeprowadzonych w latach 2014 - 2017. Pokazano, jakie działania pozwolą podnieść sprawność dostarczania oprogramowania, a w efekcie - szybciej modyfikować strategię, dostarczać nowe funkcjonalności, reagować na zmiany zgodności i zabezpieczeń oraz korzystać z zalet ścisłej współpracy z użytkownikami. Wdróż te techniki, a rozwój Twojej organizacji imponująco przyśpieszy!

Poznaj kluczowe dla sukcesu czynniki zgrupowane w pięciu kategoriach:

ciągłe dostarczanie oprogramowania
architektura
produkt i proces
zarządzanie metodą l ean
kultura
Lean. Przygotuj się na prawdziwe przyśpieszenie!
O autorach
Dr Nicole Forsgren jest wybitną badaczką i konsultantką w dziedzinie zarządzania wiedzą i systemami IT. Przeprowadziła pokaźne studia nad DevOps, autorka licznych publikacji naukowych na ten temat.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.