Menu

Responsive Web Design. Nowoczesne strony WWW na przykładach - Wysyłka od 5,99 - kupuj w sprawdzonych księgarniach !!! (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324691906 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Firdaus Thoriq, Piwko Łukasz 
  • Wydawnictwo Helion Wydawnictwo 
  • Ilość stron 296 
  • Rok wydania 2014 

Opis

innowacyjne witryny WWW są w Twoim zasięgu! Responsywne strony WWW to dziś kanon, do którego dążą wszyscy projektanci stron. W świecie smartfonów, tabletów, notebooków, telewizorów z dostępem do sieci, a także komputerów stacjonarnych stworzenie strony, która będzie poprawnie się prezentowała i zachowa swoją funkcjonalność na każdym z urządzeń, to klucz do sukcesu! Ta książka to genialne źródło informacji na temat responsywnych stron internetowych -- zacznij je projektować już dzisiaj! w trakcie lektury poznasz mocne strony i wady trzech najlepszych szkieletów do błyskawicznego tworzenia stron WWW. To Bootstrap, Skeleton i Foundation Zurb. W dodatku zapoznasz się z preprocesorami CSS i zaznajomisz się z nowościami wprowadzonymi w CSS3. Po opanowaniu wiedzy zawartej w kolejnych rozdziałach prosto zbudujesz przykładową witrynę artykułu na podstawie szkieletu Bootstrap, portfolio na podstawie Skeletona oraz responsywną stronę firmową na podstawie Foundation Zurb. Dzięki funkcjonalnemu podejściu do tematu ekspresowo przyswoisz cenną wiedzę na temat tworzenia responsywnych stron WWW. Książka ta jest nadzwyczajną lekturą dla wszystkich projektantów, a także pasjonatów tworzenia stron WWW! Sięgnij po książkę i dowiedz się, jak: kreować elastyczne arkusze stylów CSS za pomocą preprocesorów zbudować responsywną stronę produktu przy pomocy szkieletu Bootstrap użyć możliwości Foundation Zurb stworzyć innowacyjną stronę, demonstrującą się znakomicie na zróżnicowanych urządzeniach Buduj nowoczesne, responsywne strony WWW!

Autorzy: Thoriq Firdaus
EAN: 9788324691906
Format: 17x23 cm
ilość stron: 296
ISBN: 9788324691906
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2014
Wydawnictwo: Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.