Menu

Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324633715 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Marek Ptak 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Nowy, ulepszony świat rozliczeń w firmie! Włącz komputer Uruchom Rewizora GT Otwórz książkę Oszczędzaj - czas i pieniądzeDla księgowego, dla przedsiębiorcy
Rewizor GT to fachowy system finansowo-księgowy dla niepokaźnych i przeciętnych przedsiębiorstw. Program wytwarzany został w oparciu o Ustawę o Rachunkowości. Jest dopasowany do wymogów Unii Europejskiej, a dedykowany równocześnie dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych. Jego niewątpliwe atuty to wyjątkowo instynktowny interfejs użytkownika, prostota obsługi i pełna gama funkcji niezbędnych do produktywnego prowadzenia księgi handlowej.
Niniejsza publikacja asygnowana jest zarówno właścicielom nieznacznych firm, jak i księgowym, którzy chcą rozpocząć pracę z Rewizorem GT. Autor - główny księgowy jednostki budżetowej i wieloletni nauczyciel z dziedziny ekonomii i handlu, poleca program jako narzędzie, które usprawni i uporządkuje wszelkie kwestie związane z rachunkowością komputerową. Krok po kroku prowadzi Czytelnika przez poszczególne zagadnienia związane z pracą z programem. Rozpoczęcie pracy z Rewizorem Bieżące księgowanie operacji gospodarczych Bilans zamknięcia w "starym" programie i bilans otwarcia w Rewizorze Rozliczenie okresu sprawozdawczego Inwentaryzacja i jej rozliczenie Zamknięcie roku.

Autorzy: Marek Ptak
EAN: 9788324633715
Format: 15,8x23,5 cm
ilość stron: 192
ISBN: 9788324633715
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2011
Wydawnictwo: Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.