Menu

Vue.js 2. Tworzenie reaktywnych aplikacji WWW - Olga Filipova (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328338746 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Olga Filipova 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 296 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Vue.js jest jednym z najnowszych frameworków. Dzięki swej prostocie i wszechstronności wzbudza ogromne zainteresowanie twórców aplikacji WWW. Służy do budowy sprawnych, reaktywnych, złożonych i skalowalnych aplikacji WWW, przy czym umożliwia korzystanie z elementów wielokrotnego użytku. Framework Vue.js powstał jako narzędzie do prędkiego prototypowania, a dzisiaj rozwija się i ewoluuje, dzięki czemu ilość przystępnych funkcji stale rośnie. Vue jest na tyle sprężysty i neutralny względem struktury aplikacji,z całą pewnością można go uznać za framework wspierający budowę kompleksowych aplikacji WWW.

Dzięki tej książce dowiesz się, jak rozpocząć pracę z tym genialnym narzędziem. Zrozumiesz, czym jest Vue.js, i sprawdzisz, jakie ma możliwości. Będzieszposiadać okazję do przetestowania ich podczas tworzenia kilku atrakcyjnych aplikacji. W trakcie lektury kolejnych rozdziałów przekonasz się, jak wykorzystać potencjał Vue.js do tworzenia niezwykle wydajnych, reaktywnych interfejsów WWW. Nie musisz być przy tym wybitnym deweloperem. Dzięki tej książce poznasz wszystkie etapy budowania interaktywnej aplikacji WWW przy pomocy Vue.js: od planowania struktury aż do pełnego wdrożenia!

W książce między innymi:

kształt budowy frameworku, jego instalacja i sposoby używania
system jednoplikowych i wiązanie danych
architektura aplikacji w Vue.js
korzystanie z istniejących wtyczek i tworzenie własnych
testy i wdrażanie aplikacji
Vue.js 2: nowe narzędzie, pokaźniejsze możliwości, najkorzystniejsze wdrożenia!
Olga Filipova urodziła się w Kijowie. Dorastała w rodzinie fizyków, naukowców i profesorów. Ma duże doświadczenie jako programistka aplikacji WWW, niezwykle w zakresie języka JavaScript. Jednocześnie od wielu lat rozwija swoje talenty dydaktyczne w dziedzinie technice internetowych. Aktualnie mieszka w Berlinie, gdzie pracuje jako lider zespołu w firmie Meetrics. Filipova ma męża Ruiego (jeszcze programistę), fantastyczną córkę Taissę, kota Patuscę i parę szynszyli o dźwięcznych imionach Barabashka i Cheburashka.

Autorzy: Filipova Olga
Format: 16.9x22.7
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.