Moje konto  ▾

Inhalator Clement Clark Medix MicroNeb podręczny i cichy

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Inhalatory innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

BOPIS PRODUKTU:B Marka Clement Clarke Int. CCI prezentuje najwyższej klasy sprzęt medyczny. Ten dostawca z wieloletnim doświadczeniem dba o to, by każdy jego produkt wykonany był z wysokiej jakości materiałów i dopracowany w każdym, najmniejszym nawet szczególe, zapewniając tym samym komfort i wygodę użytkowania.

Prezentowany model spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Doskonałe zarówno do użytku domowego jak i w jednostkach ochrony zdrowia. bDANE TECHNICZNE:B ulli Przeznaczony do podawania wszystkich powszechnie używanych leków na schorzenia układu oddechowego.

li li Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. li li Łatwy w obsłudze. li li Urządzenie małe i lekkie – doskonałe do przenoszenia. li li Może być stosowany przez chorych na POChP i astmę. li li Może być stosowany pod kątem.

li li Zasilacz do stosowania w domu pacjenta opcjonalnie, nie jest w zestawie. li li Typ: ultradźwiękowy 180 kHz Alloy Mesh. li li Średnia wielkość cząstek: 4,9 μm. li li Szybkość nebulizacji w mlmin: 0.40.5 mlmin.

li li Zasilanie: 3 V DC 2 AA baterie. li li Wymiary: 26 x 104 x 51 mm. li li Waga: 97 g z bateriami 300 g. liul bUWAGI:B ULLI Sprzęt jest nowy, oryginalnie zapakowany, posiada wymagane certyfikaty i gwarancję.liul

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.