Inhalator szwajcarskiej firmy Rossmax NB80 +termometr+smoczek do nebulizacji (NOWOŚĆ)

Inhalator szwajcarskiej firmy Rossmax NB80 +termometr+smoczek do nebulizacji (NOWOŚĆ)

  • Cena od: 137,72
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Inhalator szwajcarskiej firmy Rossmax NB80 +termometr+smoczek do nebulizacji (NOWOŚĆ)

Inhalator szwajcarskiej firmy Rossmax NB 80+termometr+smoczek do nebulizacji. Wielkość cząstek wytwarzana przez nebulizator wynosi około 2.26 μm(MMAD). Zostało to przetestowane przez: Kaskadowego Impaktora oraz system Malvern. W porównaniu do większości nebulizatorów dostępnych na rynku, nasz zapewnia bardziej wydajne i skuteczne działanie.
Bardzo małe wymiary (14x10x7 cm)Stała wielkość cząsteczek dla uzyskania skutecznego leczeniaOpatentowany zawór nebulizatora z regulacją tempa nebulizacjiBardzo niski poziom hałasu i drgań dzięki zastosowaniu dodatkowego wytłumieniaZestaw zawiera ustnik, maski dla dorosłych i dzieci, smoczek do nebulizacjiZasilacz 12V Nowatorskim rozwiązaniem jest smoczek do inhalacji dzieci.

Smoczek montuje się bezpośrednio do pojemnika na lek (nebulizatora) w miejscu, gdzie poprzednio znajdowała się maseczka. Smoczek do nebulizacji dzieci jest urządzeniem bezpiecznym, cichym w użyciu i łatwym w obsłudze. Dla dzieci, które korzystają ze smoczka na co dzień stanowi wygodną alternatywę dla maseczki. Smoczek jest też bezpieczną formą terapii, ponieważ mgiełka inhalacyjna wydobywa się bezpośrednio z dwóch dysz nosowych, a nie z ustnika smoczka, co mogłoby grozić zadławieniem.

Dodatkowo, przewód powietrzny o długości 2 m stwarza komfortową sytuację dla dziecka, ponieważ sam inhalator (urządzenie, które pracuje najgłośniej w całym zestawie) można odsunąć na wskazaną odległość i usunąć z zasięgu wzroku dziecka. *Impaktor Kaskadowy FPD: Większość cząsteczek ma rozmiar mniejszy niż 5 µmRegulowane tempo inhalacji Regulowana szybkość nebulizacji w spójny wielkości cząstek

VAT – Regulowane tempo inhalacji – Regulowany zawór nebulizatora umożliwia lepsze i szybsze dostarczenie leków o różnej gęstości. Technologia VAT oparta jest na regulacji tempa inhalacji, a tempo przepływu może być regulowane w prosty sposób, bez konieczności wymiany części nebulizatora. Regulowany zawór nebulizatora pozwala użytkownikom dostosować tempo inhalacji od 0,1 ml/min - niskie tempo (zamknięty zawór) dla dzieci i niemowląt do 0,4 ml/min (otwarty zawór) dla osób dorosłych i leków o dużej lepkości.

Technologia ta zalecana jest w przypadku astmy, POChP, chorób górnych i dolnych dróg oddechowych oraz w profilaktyce. Zestaw: nebulizator, przewód powietrzny, ustnik, filtr powietrza, mała maska dla dzieci, duża maska dla dorosłych, 5 zapasowych filtrów powietrza, smoczek do nebulizacji.
Gwarancja 2 lata - serwis w Polsce.Specyfikacja techniczna: - zasilanie – 230V/50Hz, głośność – 60 dBA - wymiary 290 x 182 x 107 mm, waga 1700 g - MMAD – 4 μm , pojemność nebulizatora 5 ml (cc) - średnia wartość inhalacji 0,2 ml/min - zakres ciśnienia inhalatora od 2,0 – 3,0 bara - zakres ciśnienia operacyjnego od 0,7 – 1,2 bara - objętość mgiełki od 6 – 8 l/min - czas pracy/spoczynku 20 min/20 min

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie