Moje konto

Inhalator ultradźwiękowy THOMEX MBU

0 ofert z 0 sklepów

Producent Medbryt WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Medbryt

Popularne produkty z kategorii Inhalatory innych firm

Informacje o produkcie

ProducentMedbryt

Inhalator ultradźwiękowy THOMEX MBU to modyfikacja popularnego od ponad 20 lat THOMEXA MB. Jest to bardzo skuteczny i trwały inhalator ultradźwiękowy przeznaczony przede wszystkim dla szpitali, sanatoriów i klinik.

Inhalator THOMEX MBU posiada funkcję podgrzewania i regulacji wydajności generowanego aerozolu, a z dodatkową przystawką (MPL1) daje możliwość leczenia zatok nosowych. Udoskonalenie w stosunku do poprzedniej wersji inhalatora polega na zastosowaniu czujnika poziomu cieczy pośredniej, co dodatkowo zabezpiecza przetwornik.

Zastosowanie: Leczenie oskrzeli i płuc w chorobach takich jak astma, alergie, pochp i inne; Nawilżanie i rehabilitacja układu oddechowego, m.in. osób chorych na mukowiscydozę; Leczenie zatok nosowych (tylko z przystawką pulsacyjną MPL1) Leczenie oczu – nawilżanie śluzówek.

Leczenie chorób skóry i włosów Zabiegi kosmetyczne Zalety: Kompleksowa terapia dróg oddechowych, oczu i skóry Wysoka wydajność aerozolu Zastosowanie naczynia na lek dzięki czemu lek nie ulega zbędnemu podgrzewaniu przez przetwornik Czujnik poziomu cieczy pośredniej – zabezpieczenie przetwornika Termoaerozol – podgrzany aerozol, który podnosi komfort inhalacji i zapobiega wyziębieniu płuc.

Praca ciągła Praca bezgłośna Wózek na inhalator (opcjonalnie) Do użytkowania w szpitalu i w domu 24 miesiące gwarancji i serwis

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.