Moje konto
  • Tuba do wziewów dla dzieci Tuba do wziewów dla dzieci

Tuba do wziewów dla dzieci

0 ofert z 0 sklepów

Producent Clement Clarke WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Inhalatory innych firm

Informacje o produkcie

ProducentClement Clarke

Tuba do wziewów dla dzieci Spacer to urządzenie umożliwiające podanie leku w aerozolu w czasie kilku spokojnych głębokich wdechów. Sposób ten w ostatnim czasie jest najczęściej polecany przez lekarzy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Dzięki takiemu podaniu leku zmniejsza się drażniące działanie freonu oraz zwiększa depozycje w drzewie oskrzelowym. Jednocześnie ogranicza się ją w jamie ustnej i gardle, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kandydozy.

Tuba do wziewów dla dzieci Able Spacer to typ przedłużacza małej objętości (125 ml), dzięki któremu stężenie leku wewnątrz komory nie jest zbyt duże ani zbyt małe. Zamontowano w niej elastyczny łącznik pozwalający na stosowanie z dowolnymi lekami w aerozolu (MDI).

Spejser ma stałe wmontowany sygnał dźwiękowy optymalizujący sposób przyjmowania leku w aerozolu. Uchylna przednia część (od strony ustnika) daje swobodny dostęp do komory, a tym samym łatwiejsze mycie oraz możliwość przechowywania leku wewnątrz aparatu.

Model ten wyposażono w unikalny, niskooporowy, zawór wdechowy, specjalnie zaprojektowany dla niemowląt i dzieci. Jego konstrukcja, jak i użyty materiał, całkowicie eliminuje wysiłek przy wdechu i wydechu.

Ten ustnikowy spejser wykonany jest z tworzyw sztucznych o wysokiej jakości, zatwierdzonych do użytku medycznego. Nie może być sterylizowany. W naszej ofercie znajdują się również tuby do wziewów z maską dla niemowląt i małych dzieci.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.