Instrukcja BHP dla salonu kosmetycznego

Instrukcja BHP dla salonu kosmetycznego

  • Cena od: 14,76
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Instrukcja BHP dla salonu kosmetycznego

Zawiera podstawowe informacje z zakresu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodna jest z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Należy pamiętać, że ogólne przepisy bhp regulują zawartość instrukcji bhp, która powinna określać: czynności do wykonania przed rozpoczęciem danej pracy, zasady i sposoby bezpiecznego wykonywania pracy, czynności do wykonania po zakończeniu pracy, czynności zakazane, warunki dopuszczenia pracownika do pracy oraz zasady postępowania w sytuacjach awaryjnych, stwarzających zagrożenie życia lub zdrowia pracowników.

Instrukcja BHP dla salonu kosmetycznego opracowana została przez Głównego Specjalistę ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w naszym zakładzie. Kupując powyższą instrukcję jesteście Państwo pewni, że spełnia ona obowiązujące prawo oraz zalecenia Państwowej Inspekcji Pracy. Instrukcja na pewno spełni Państwa oczekiwania oraz wpłynie na poprawę bezpieczeństwa pracowników.Instrukcja BHP dla salonu kosmetycznego stanowi jeden z najważniejszych elementów systemu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy.

Instrukcja BHP dla salonu kosmetycznego dostępna jest w naszym sklepie w dwóch wersjach:
Planszowej - gotowej do zawieszenia, która na odwrocie posiada 4 tzw. "przylepce" mocujące np. na ścianie.Elektronicznej - którą otrzymasz na adres email z możliwością drukowania dowolną ilość razy.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie