Moje konto
  • Reloop RMP-2.5 Alpha konsola DJ USB-MIDI odtwarzacz CD-MP3 Wysyłka za darmo od 299 zł! Reloop RMP-2.5 Alpha konsola DJ USB-MIDI odtwarzacz CD-MP3 Wysyłka za darmo od 299 zł!

Reloop RMP-2.5 Alpha konsola DJ USB-MIDI odtwarzacz CD-MP3 Wysyłka za darmo od 299 zł!

1 oferta z 1 sklepu

Producent Reloop WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentReloop

Reloop RMP-2.5 Alpha to nowość z serii Reloops RMP, który został wyposażony w multimedialny odtwarzacz typu cross media i dodatkowe funkcje MIDI. Poza klasycznymi formatami audio tj. WAV i MP3 znajdującymi się na płycie CD, CD-R, kościach pamięci lub na dysku twardym, dzięki funkcji MIDI konsola Reloop RMP-2.5 Alpha odtwarza nie tylko źródła typu cross media, ale również programy DJ-skie kompatybilne z trybem MIDI (np.

traktor).Wszystkie elementy sterujące funkcjonują w trybie MIDI, przez co odtwarzacz multimedialny może stać się optymalną stacją kontrolującą programy miksujące. Włączenie funkcji shift aktywuje tryb MIDI i sprawia, że RMP-2.5 Alpha zarządza dwoma wirtualnymi konsolami jednocześnie.

W zależność od celu zastosowania istnieje możliwość zapisania ustawień MIDI.Bez względu na to czy to źródło audio czy MIDI, czułe i duże tarcze jog zachęcają do scratchowania i beat jugglen. Wysokiej jakości micropitch zagwarantuje precyzyjne dopasowanie prędkości i pitch bending.Znane już z modelu RMP-3 rozwiązanie niwelujące wstrząsy sprawia, że bez względu na sytuację RMP-2.5 Alpha stabilnie stoi na nóżkach.

Ponadto RMP-2.5 Alpha został wyposażony w dodatkową funkcję: oprogramowanie data base builder pozwala na szybkie przeglądanie i filtrowanie zawartości pamięci USB.Natomiast funkcja next track pozwala na wyszukiwanie nowego utworu jednocześnie odtwarzając inny utwór.

Połączenie tradycyjnego odtwarzacza CD/MP3, z multimedialnym odtwarzaczem USB oraz kontrolerem MIDI sprawia, że Reloop RMP-2.5 Alpha to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych DJ-ów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też