Moje konto
  • YAMAHA YCL-250 - klarnet YAMAHA YCL-250 - klarnet

YAMAHA YCL-250 - klarnet

0 ofert z 0 sklepów

Producent YAMAHA WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty YAMAHA

Popularne produkty z kategorii Klarnety i trąbki innych firm

Informacje o produkcie

ProducentYAMAHA

Poprawki w projekcie sprawiły, że ten wspaniały klarnet jest jeszcze lepszy. Klarnet YCL-250 Bb pozwala początkującym muzykom, na naukę gry na klarnecie o przystępnej cenie i nieskomplikowanej konserwacji bez poświęcania muzycznego piękna instrumentu.

Klarnet Bb YCL-250 pozwala początkującym artystom na naukę gry za przystępną cenę, przy łatwym utrzymaniu, a zarazem nie tracąc muzycznego piękna. Jest kombinacja żywicznego korpusu ABS i trwałych padów Valentino ze skupionym tonem i wydatna elastycznością "Muzycy którzy dopiero co zaczynają zasługują na start z najlepszym instrumentem w swojej klasie" mówi Kurt Witt menadżer instrumentów dętych, zespołowych i orkiestrowy w firmie Yamaha na Amerykę.

"YCL-450 uszlachetni dźwięki początkującego muzyka. To solidny instrument który wymaga minimalnego nakładu konserwacyjnego, co jest ważne i dla ucznia i dla jego rodziców przy podejmowaniu decyzji" Klarnet ten jest wykonany z żywicznego ABS i posiada matowe wykończenie i posiada nowy projekt baryłki bardzo podobny do tego z serii V Yamahy.

Gruszka posiada komorę rezonansowa którą daje instrumentowi większą projekcje. Pady Valentino są dużo łatwiejsze w naprawie i bardziej odporne na wahania temperatury, co sprawia, ze instrument jest mniej zawodny i poważnie redukuje koszty napraw Nowy projekt baryłki Model uczniowski klarnetu YCL-250 posiada niektóre cechy z profesjonalnych i robionych na zamówienie klarnetów firmy Yamaha.

Jedna z tych cech jest 65m baryłka która sprawia ze ton jest bardziej skupiony , a oddźwięk szybki. Pomoże to uczniowi zagrać czysto te, tak trudne, pierwsze dźwięki, natomiast uczniowi grającemu dłużej pomoże w wydobywaniu pięknych dźwięków.

Nowy projekt gruszki Nic nie jest bardziej frustrujące dla początkujących uczniów, uczących się wydobywać dźwięki i układać palce niż liche brzmienie. Nowa komora rezonansowa w gruszce YCL-250 poprawia brzmienie niskich dźwięków, pozwalając na postępy w nauce i pewność w graniu Pady Valentino Każdy wie jakie ciężkie życie mają instrumenty uczniów.

Jedynym sensem jest wyposażenie, które sprosta tym ciężkim warunkom, takie właśnie SA pady Valentino: wytrzymale, łatwe w naprawie, po prostu świetne dla ucznia Matowe wykonczenie Wygląd tego plastikowego modelu przypomina wygląd tych dużo droższych drewnianych modeli, dzięki swojemu wykończeniu.

To atrakcyjne wykończenie, mimo ze korpus zbudowany jest z żywicznego ABS pozwala, by uczeń nie czul się gorszy od tych, którzy grają na drewnianych modelach. - w Bb - Korpus z żywicznego ABS doskonały i wytrzymały - Matowe wykończenie - Niklowane klapy - sprężyny ze stali nierdzewnej - plastikowy futerał

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też