Menu

Andrzej Dąbrowski - Zakochaj się dopóki czas (Digipack)

Cechy produktu

  • Producent Polskie Radio S.A. 
  • Nośnik CD 

Opis

Andrzej Dąbrowski - ma za sobą 50 lat estradowej działalności. Jeden z czołowych perkusistów jazzowych lat 60. W ankiecie miesięcznika Jazz Forum w 2007 roku posiadał się w pierwszej dziesiątce wśród najlepszych w Polsce. Podobnie z piosenkami. Na opolskim Festiwalu `wyśpiewał` główne nagrody za `Zielono mi` (1970), `Do zakochania jeden krok` (1972), i trzeci raz za `Niewczesna miłość` (1974).

O nowej płycie mówi: wspaniała sekcja rytmiczna. Fantastyczni muzycy. Innowacyjne aranżacje. Uważam też, iż młodym słuchaczom i wykonawcom należy przypomnieć spektakularne melodie, zapomniane tematy muzyczne i efektowne słowa, które w tak różnorodny sposób mówią o miłości. Wierzę, że na przekór modzie na hałas, prawdziwe wartości w muzyce przetrwają. Przyniosą też sympatykom dawnych piosenek miłe chwile relaksu.

Zespół Zbigi Band powstał w 1999 roku a już w 2000 roku zdobywa pierwszą nagrodę na Festiwalu Jazzu klasycznego Old Jazz Meeting Złota Tarka w Iławie. Na przestrzeni lat uświetniał sporo prestiżowych wydarzeń artystycznych. Zespół koncertował z takimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej jak Ryszard Rynkowski, Bogusław Mec, Marek Bałata, Dorota Miśkiewicz czy Andrzej Dąbrowski, z którym od 2006 roku Zbigi-Band rozpoczął stałą współpracę. Jej wynikiem jest płyta `Zakochaj się tak długo, jak czas`.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.