Menu

Tribute to Andrzej Zaucha Obecny. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • Producent Badach 

Opis

Album Kuby Badacha "Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha" trafi do sprzedaży w piątek 24 kwietnia. Wydawcami książki z płytą są Agora i Big Bem Agencja Artystyczna.

Na krążku znalazło się 14 utworów Andrzeja Zauchy, m.in. "Byłaś serca biciem", "Bądź moim natchnieniem, "C'est la vie" czy "Siódmy rok", zaaranżowanych na nowo przez Kubę Badacha i Jacka Piskorza. W nagraniach wzięli udział wybitni muzycy, m.in. Henryk Miśkiewicz i Robert Majewski. Płyta dołączona jest do książeczki, zawierającej teksty piosenek, wywiad z wokalistą, a także życiorysy Kuby Badacha i Andrzeja Zauchy.

Kuba Badach, znany m.in. Ze współpracy z Robertem Jansonem przy albumie "Trzeci rozmiar" i frontman zespołu Poluzjanci, we wczesnej młodości miał okazję poznać Andrzeja Zauchę i do teraz pozostaje pod wrażeniem jego talentu.
- To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo "hołd"... Lecz to zaszczyt śpiewać jego utwory i zaprosić do współpracy tych muzyków, którzy zawsze byli dla mnie mistrzami - Henryka Miśkiewicza i Roberta Majewskiego - opowiada o albumie Badach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.