Menu

Baseus zestaw 2x kierownica do Nintendo Switch nakładka na Joy-Con joystick pad szary (GMSWB-0G) - Szary

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus pakiet 2x kierownica do Nintendo Switch nakładka na Joy-Con joystick pad

komfortowe uchwyty na kontrolery konsoli Nintendo Switch to podstawa do komfortowego i precyzyjnego prowadzenia rozgrywek. Dzisiaj nie tylko rozrywka wzbija się na wyższy poziom,na dodatek identyfikacja gadżetów przypisanych do każdej z osób jest pokaźnie łatwiejsza. Poznaj pakiet Baseus składający się z nakładek w formie kierownicy.

wygodne w trzymaniu

Te akcesoria posiadają zewnętrzną powłokę mikro-froasted, która czyni je antypoślizgowymi i wysoce komfortowymi w używaniu. Nawet najbardziej zaciekła, pełna emocji rozgrywka nie pozwoli Ci na utratę kontroli nad jej przebiegiem.

pakiet dla dwojga

Ten gamingowy zestaw składa się z dwóch uchwytów, dzięki czemu rozrywką możesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Rozróżnienie poszczególnych, należących do potężnego gracza akcesoriów nie sprawi Wam najmniejszej trudności.

Maksymalna wygoda

wygodna i precyzyjna obsługa uchwytów możliwa jest dzięki pokaźniejszemu niżeli standardowo rozmiarowi przycisków. Mniejsze są niewygodne w obsłudze, można prosto pomylić się lub wcisnąć niewłaściwy guzik. Niejednokrotnie jeden fałszywy ruch decyduje o losach rozgrywki. Tutaj problem znika, ponieważ zwiększony obszar przycisków umożliwia skrupulatne manewrowanie postacią czy pojazdem z gry Nintendo Switch.

doskonałe dostosowanie

Uchwyt wyśmienicie pasuje do padów Nintendo Switch, przylega do nich skrupulatnie. Wiernie odwzorowano w nim miejsca na przyciski, zatem mieszczą się one idealnie w wyszczególnionych otworach. Antypoślizgowe etui pozostaje na swym miejscu, nie ślizga się i nie spada.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.