Menu

Baseus zestaw 2x nakładka na Joy-Con joystick pad do Nintendo Switch czerwony i niebieski (GMSWC-93) - Czerwono-niebieski

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus zestaw 2x nakładka na Joy-Con joystick pad do Nintendo Switch

komfortowe uchwyty na kontrolery konsoli Nintendo Switch to podstawa do wygodnego i starannego prowadzenia rozgrywek. Zwłaszcza, gdy jest to zestaw dla dwóch graczy utrzymany w odmiennej kolorystyce. Teraz nie tylko rozrywka wzbija się na wyższy poziom,w dodatku identyfikacja gadżetów przypisanych do każdej z osób jest widocznie łatwiejsza. Poznaj komplet Baseus składający się z nakładek w formie padów.

wygodne w trzymaniu

Te akcesoria posiadają zewnętrzną powłokę mikro-froasted, która czyni je antypoślizgowymi i wysoce wygodnymi w stosowaniu. Choćby najmocniej zaciekła, pełna emocji rozgrywka nie pozwoli Ci na utratę kontroli nad jej przebiegiem.

zestaw dla dwojga

Ten gamingowy zestaw składa się z dwóch uchwytów, dzięki czemu rozrywką możesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Rozróżnienie poszczególnych, należących do konkretnego gracza akcesoriów nie sprawi Wam najmniejszej trudności.

Maksymalna wygoda

komfortowa i precyzyjna obsługa uchwytów realna jest dzięki pokaźniejszemu niż standardowo wymiarowi przycisków. Mniejsze są niewygodne w obsłudze, można łatwo pomylić się lub wcisnąć niewłaściwy guzik. Niejednokrotnie jeden fałszywy ruch decyduje o losach rozgrywki. Tutaj problem znika, ponieważ rozszerzony obszar przycisków zezwala na precyzyjne manewrowanie postacią czy pojazdem z gry Nintendo Switch.

idealne dopasowanie

Uchwyt nadzwyczajnie nadaje się do padów Nintendo Switch, przylega do nich dokładnie. Wiernie odwzorowano w nim miejsca na przyciski, zatem mieszczą się one wspaniale w wyszczególnionych otworach. Przeciwpoślizgowe etui pozostaje na swym miejscu, nie ślizga się i nie spada.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.