Menu

Baseus zestaw 2x nakładka na Joy-Con joystick pad do Nintendo Switch szary (GMSWC-0G) - Szary

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus pakiet 2x nakładka na Joy-Con joystick pad do Nintendo Switch

komfortowe uchwyty na kontrolery konsoli Nintendo Switch to podstawa do komfortowego i precyzyjnego prowadzenia rozgrywek. Zwłaszcza, gdy jest to pakiet dla dwóch graczy. Dzisiaj nie tylko rozrywka wzbija się na wyższy poziom,dodatkowo identyfikacja gadżetów przypisanych do każdej z osób jest widocznie łatwiejsza. Poznaj zestaw Baseus składający się z nakładek w formie padów.

wygodne w trzymaniu

Te akcesoria mają zewnętrzną powłokę mikro-froasted, która czyni je przeciwpoślizgowymi i wysoce komfortowymi w stosowaniu. Choćby najmocniej zaciekła, pełna emocji rozgrywka nie pozwoli Ci na utratę kontroli nad jej przebiegiem.

zestaw dla dwojga

Ten gamingowy zestaw składa się z dwóch uchwytów, dzięki czemu rozrywką możesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Rozróżnienie poszczególnych, należących do mocnego gracza akcesoriów nie sprawi Wam najmniejszej trudności.

Maksymalna wygoda

komfortowa i staranna obsługa uchwytów realna jest dzięki obszerniejszemu niżeli standardowo wymiarowi przycisków. Mniejsze są niewygodne w obsłudze, można prosto pomylić się lub wcisnąć niewłaściwy guzik. Niejednokrotnie jeden fałszywy ruch decyduje o losach rozgrywki. Tutaj problem znika, ponieważ rozszerzony obszar przycisków pozwala na dokładne manewrowanie postacią czy pojazdem z gry Nintendo Switch.

idealne dostosowanie

Uchwyt nieprzeciętnie nadaje się do padów Nintendo Switch, przylega do nich skrupulatnie. Wiernie odwzorowano w nim miejsca na przyciski, zatem mieszczą się one nadzwyczajnie w wskazanych otworach. Przeciwpoślizgowe etui pozostaje na swoim miejscu, nie ślizga się i nie spada.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.