Menu

Joystick Logitech LOGITECH G Saitek PRO Flight Throttle Quadrant - USB - WW - 945-000015 Darmowy odbiór w 22 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

mistrzowskie dźwignie osi do symulatorów lotniczego panelu przepustnicy

Sprzymierzeniec samolotu wielosilnikowego

Kiedy chcesz pilotować samolot wielosilnikowy, w większości kontrolerów do symulatorów lotu brakuje kilku przepustnic. Rozwiązaniem jest lotniczy panel przepustnicy, który gwarantuje trzy dopełniające dźwignie do sterowania jeszcze obszerniejszą liczbą silników, klap, lotek lub innych programowalnych osi. Ponadto trzy natychmiastowe przełączniki na podstawie panelu zapewniają łącznie dziewięć programowalnych poleceń. Dodaj panel do systemu Logitech G Flight Yoke System, by podwoić liczbę osi przepustnicy.

nadzwyczajne w konfiguracji z panelami obok siebie

  • Dodaj do systemu Logitech G Flight Yoke System. Wymienne nakładki dźwigni umożliwiają stworzenie dobranej konfiguracji przepustnicy, wysuwania klap, regulacji mieszanki lub skoku śmigła. Zdejmij nakładki dźwigni, a następnie zgrupuj części sterujące w wybrany sposób.

Bezpieczne mocowanie z możliwością regulacji

  • wzmocniony osprzęt do montażu w pakiecie. Panel przepustnicy Logitech G Throttle Quadrant zaopatrzono w regulowane zaciski mocujące, które gwarantują swobodę konfiguracji zestawu zgodnie z własnymi preferencjami. Elementy sterujące można bezpiecznie przymocować w starannie wybranym miejscu na blacie biurka lub z jego przodu.

Pełne możliwości przypasowania do wszelkich warunków lotu

  • Modułowe i wymienne. Panele instrumentów Logitech G można umieścić na sobie lub obok siebie. Chcesz, żeby panel radiowy znajdował się nad panelem wielofunkcyjnym? Gotowe. Wolisz, gdy panel przełączników znajduje się po lewej stronie wolanta? Żaden problem. Przystępne w obsłudze wsporniki mocujące zezwalają na utworzenie dowolnej konfiguracji sprzętu do symulacji lotu, którą ogranicza tylko Twoja wyobraźnia.

Prosta instalacja

  • Pełna konfiguracja typu plug and play. Nie ma zapotrzebowania ładowania sterowników ani instalowania dopełniającego oprogramowania. Panel Pro Flight działa z systemami Windows 7, 8.1 i 10 i jest kompatybilny z ulubionymi symulatorami lotu dla komputerów PC, takimi jak FSX Flight Simulator X, X-Plane 10 i Prepar3D.

Pozostałe atrybuty
Długość kabla (zasilanie/ładowanie): 1,8 m wymogi systemowe: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 rodzaj połączenia: USB Protokół USB: USB 2.0 szybkość złącza USB: Full Speed Wskaźniki (LED): tak wyświetlacz LCD: tak Porty USB (zastosowane): tak

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.