Menu

Logitech X56 H.O.T.A.S. - joystick og speeder - kabling - Joystick i przepustnica - PC

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Kontroler X56 H.O.T.A.S. RGB z przepustnicą i drążkiem

innowacyjna symulacja klasy wojskowej

Logitech G oferuje zaawansowany system X56 H.O.T.A.S. Wyprodukowany w celu zapewniania ulepszonych wrażeń w grach VR i symulatorach kosmicznych, których popularność znowu rośnie. To uderzający przykład urządzenia zapewniającego całkowitą kontrolę dzięki analogowym drążkom obsługiwanym kciukami, podświetleniu RGB, 16-bitowej osi lotek i steru wysokości, 189 programowalnym elementom sterujących i innym funkcjom.
Zaktualizowana wersja X56 charakteryzuje się dyskretnym czarno-szarym wykończeniem i ulepszeniami w konstrukcji, które stanowią odpowiedź na opinie społeczności. Gwarantuje jeszcze więcej niesamowitych możliwości dla wszystkich fanów latania, umożliwiając jednocześnie granie w stylu plug and play dla rozrywki, jak i korzystanie z profesjonalnych, precyzyjnie dostrojonych symulatorów.

Sześć poziomów swobody

  • Sterowanie staje się bardziej nieprzystępne w postępowych symulatorach kosmicznych z bardziej dynamiczną fizyką statków kosmicznych. W dużym stopniu różni się także od klasycznych symulatorów lotu. Wymaganych jest sześć poziomów swobody, czyli funkcje wznoszenia, obracania, odchylania oraz ruchu do tyłu, do przodu, w górę, w dół i na boki. X56 oferuje wyjątkowe, zaprojektowane specjalnie minidrążki analogowe obsługiwane kciukiem, które zapewniają cztery osie kontroli i służą za przyciski.

nadzwyczajne podświetlenie RGB

  • Niezależnie od tego, czy prowadzisz pojedynek ze statkami nieprzyjaciela, czy też przygotowujesz się do dostawy tworzyw do stacji kosmicznej, X56 zapewni nadzwyczajne środowisko i najkorzystniejsze doświadczenia. Dopasuj podświetlenie RGB z pełnym spektrum zgodnie ze swoimi preferencjami przy użyciu rozbudowanego oprogramowania.

Wiarygodna rzeczywistość wirtualna

  • innowacyjny system HOTAS, taki jak X56, nie tylko odzwierciedla to, co jest widoczne na ekranie w najnowszych grach, ma także części sterujące, które pewnie leżą w rękach. To właśnie z tych powodów oraz dzięki obecności wielu czułych części sterujących, X56 to doskonałe rozwiązanie dla wyświetlacza zamontowanego na głowie (HMD) i gier VR. Załóż zestaw i korzystaj z urządzenia X56 w świecie nieskończonej przygody.

Precyzja z możliwością regulacji

  • Połączenie bezstykowych czujników z skutkiem Halla, 16-bitowej osi lotek i steru wysokości i regulowanego systemu naciągu ze sprężyną sprawia, iż X56 oferuje niesłychany poziom czułości i sterowania drążkiem. W zestawie znajdują się cztery sprężyny o zróżnicowanym poziomie naciągu, żeby umożliwić jeszcze większe przypasowanie. Możesz choćby w ogóle zrezygnować z zastosowania sprężyny.

Niezależne podwójne przepustnice

  • postępowe podwójne przepustnice sprawdzają się doskonale w sytuacji, gdy statek kosmiczny ma dwa silniki i w trakcie walki, gdy główny silnik jest wyłączony i można korzystać tylko z jednego. Dostosuj tarcie wymagane do przesunięcia każdej przepustnicy. Jeśli wybrany statek ma tylko jeden silnik, blokada przepustnicy zezwala na jednoczesną obsługę podwójnych przepustnic.

Ponad 189 programowalnych części sterujących

  • przystosuj wszystkie 13 osi, 5 przełączników i 31 programowalnych przycisków w trzech trybach. także pozycje neutralne i krzywe reakcji w celu precyzyjnego dostrojenia reakcji osi. Do wszystkich przycisków można przypisać dowolną liczbę poleceń symulatora, takich jak dopalacz, Frame Shift Drive, blokada celu lub grupowe użycie broni. Oprogramowanie zezwala na także przypisanie do X56 poleceń myszy albo klawiatury od podstawowych naciśnięć klawiszy po zsynchronizowane polecenia makro.

Pozostałe cechy
Masa drążka: 1123 g Masa przepustnicy: 1156 g oczekiwania: Windows: 10, 8.1, 7 Zgodność z większością popularnych gier i oprogramowaniem do symulacji kosmosu, lotu i walki, w tym: Elite: Dangerous Star Citizen Battlefield 1 Flight Simulator X Flight Simulator 2004 Flight School Prepar3D 2.2+ X-Plane 11 X-Plane 10 X-Plane 9 DCS World DCS: A-10C Warthog DCS: Black Shark 2 DCS: UH-1H Huey Lock On: Modern Air Combat (LOMAC) Lock On: Flaming Cliffs 3 Lock On: Flaming Cliffs 2 Lock On: Flaming Cliffs aerofly FS aerofly FS2 Take On Helicopters (TKOH) Rise of Flight Arma 3 Falcon 4.0: Allied Force Falcon BMS 4.32 World of Warplanes War Thunder

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.