Menu

Thrustmaster T.Flight Hotas One - Joystick - Microsoft Xbox One

Cechy produktu

  • Producent Thrustmaster 

Opis

Oficjalny symulator zaprojektowany do wyjątkowych doznań na konsoli Xbox One Oficjalna licencja Microsoft dla Xbox One i Windows zastosowany przycisk Xbox One. Dostęp do funkcji socjalnych, przełączanie pomiędzy grami na konsoli i poruszanie się po menu.

Wszechstronny Joystick gwarantujący pracę w 5 osiach + 14 przycisków i 1 przycisk prędkiego ognia użyteczny design pozwalający na przystosowanie do wszelkich gatunków symulatorów Mapowanie przycisków zoptymalizowane do walk powietrznych (choćby z całkowitą szybkością i goglami VR) dzięki współpracy Thrustmaster z developerami Plug and Play dla najmocniej modnych symulatorów dostępnych na rynku Odczepiana przepustnica pozwalająca na ustawienie jej pod własne potrzeby Podwójny system steru: obrotowy uchwyt (ze zintegrowanym systemem blokowania) albo nowoczesna dźwignia nachylenia Ustawialny opór drążka Obciążona podstawka w celu zapewnienia stabilności

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.