Manu

Kabaret Łowcy.B - Upiory w operze (Digipack)

Cechy produktu

  • Producent EMI Music 
  • Nośnik CD 

Opis

Kabaret Łowcy.B to na polskiej scenie kabaretowej wyjątkowe zjawisko. Nie można ich zamknąć w jakieś ramy, nie są schematyczni i nie są po prostu kolejnym kabaretem żartującym z naszej sytuacji politycznej.

Łowcy bazują na absurdzie. Ich skecze to nie tylko żarty ale i przeżycie oczyszczenia przez śmiech, wręcz katharsis. Zostało to docenione przez jury i publiczność na wielu konkursach. Upiory w operze" to zapis specjalnie przygotowanego koncertu, który odbył się w klimatycznej sali Opery Śląskiej w Bytomiu.

W repertuarze występu znalazły się dobrze znane wszystkim skecze: "Najśmieszniejszy Człowiek Świata", "Jochan Kupsztal" czy "Szczypiorek". Podczas spektaklu zespół brawurowo wykonał swój program, a energia płynąca ze sceny udzieliła się entuzjastycznie reagującej publiczności.Płyta DVD została zarejestrowana i wydana z wielką dbałością o szatę graficzną, obraz i dźwięk.

Występują: Bartosz Góra - "Góra" Bartosz Gajda - "Prymus" Sławek Szczęch - "Zlew" Paweł Pindur - "Zakleszcz" Maciej Szczęch - "Maćkowy potwór" Mariusz Kałamaga - "Basen"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie