Moje konto
  • Deante Cubic KTI 043P [90 x 90] Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]
  • Deante Cubic KTI 043P [90 x 90] Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]
  • Deante Cubic KTI 043P [90 x 90] Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]
  • Deante Cubic KTI 043P [90 x 90] Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]
  • Deante Cubic KTI 043P [90 x 90] Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]
  • Deante Cubic KTI 043P [90 x 90] Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]
  • Deante Cubic KTI 043P [90 x 90] Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]

Deante Cubic KTI 043P [90 x 90]

3 oferty z 3 sklepów

Producent Deante Kod producenta KTI 043P Szerokość 90 x 90 cm Typ wejścia drzwi uchylne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

DEANTE CUBIC kabina kwadratowa 90 cm, profile CHROM, szkło transparentne z powłoką Active Cover KTI 043P

… Active Cover KTI 043P kabina kwadratowa z drzwiami uchylnymiwymiar boczny z 90 cm, wysokość 195 cmszerokie wejściespecjalna aluminiowa listwa progowa drzwikomplet zawiasów do montażu z prawej lub lewej stronyspecjalna konstrukcja zawiasów podnoszących drzwi z odprowadzeniem wodymożliwość montażu bez brodzikauchwyt metalowy chromowanygórny reling stabilizującyzamknięcie drzwi cichą uszczelką …

Dostępność sprawdź w sklepie →

ART.AQUA

★★★★★
48 opinii

Kabina CUBIC KTI 043P. WYSYŁKA GRATIS!

Kabina CUBIC KTI 043P. WYSYŁKA GRATIS!

… 90 cm. Przy zakupie kabiny prysznicowej jedyną formą płatności jest płatne przelewem. kabina kwadratowa z drzwiami uchylnymi wymiar boczny 90 cm, wysokość 195 cm szerokie wejście specjalna aluminiowa listwa progowa drzwi komplet zawiasów do montażu z prawej lub lewej strony specjalna konstrukcja zawiasów podnoszących drzwi z odprowadzeniem wody możliwość montażu bez brodzika uchwyt …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Kabina prysznicowa CUBIC (90cm), szkło transparentne, prod Deante KTI043P

… kabina oszczędna w formie, stworzona na bazie kwadratu będzie stanowić idealne dopełnienie nowoczesnego mieszkania. Chromowe elementy spinające w jedną całość przejrzyste tafle szkła kabiny stworzą dyskretną enklawę kąpielową. Chcąc podkreślić jej subtelny wygląd, można wykorzystać przemyślaną konstrukcje i pokusić się o zamontowanie kabiny bez brodzika, bezpośrednio na kafelkach. …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentDeante
Kod producentaKTI 043P
Szerokość90 x 90 cm
Typ wejściadrzwi uchylne

Chcesz remontować swoją starą łazienkę? Na pewno nie może w niej zabraknąć dobranej kabiny prysznicowej. Zobacz teraz czy model Deante CUBIC będzie do niej pasował.

Wprowadzenie

Kabina prysznicowa zwykle bardziej popularna jest u osób posiadających małą łazienkę, ze względu na swoje małe gabaryty, zajmując przez to mniej miejsca niż wanna. Prysznice również lepiej nadają się dla starszych osób i niepełnosprawnych. Mogą być również wygodnym rozwiązaniem dla dzieci, wystarczy zakupić kabinę z głębszym brodzikiem i dzięki temu stworzyć dla swojej pociechy miniwanne. Producenci udostępniają ogromny wybór kształtów, wzorów, sposobów otwierania drzwi oraz kolorów i różnych wzorów. Nawet najmniejsza łazienka może być wygodna i elegancka. Dzięki kabinie możemy wziąć szybką kąpiel o każdej porze dnia i nocy. Rozwiązanie takie, jest niezwykle ekologiczne. Używanie prysznica znacznie zmniejsza zużycie wody, a co za tym idzie więcej pieniędzy zostaje nam w portfelu.

Wygląd

Na rynku kabin prysznicowych mamy szeroki wybór dotyczący wyglądu. Niemal każdy zainteresowany może stworzyć dla siebie indywidualną wersję produktu. Kabina składa się z paneli konstrukcyjnych, które mogą być wykonane ze stali, aluminium lub też z tworzyw sztucznych. Wypełnienie może stanowić szkło hartowane, w różnym wykończeniu, lub też tworzywo sztuczne. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rozwiązań prysznicowych zarówno dekoracyjnych jak i konstrukcyjnych. Wybór najlepszego z nich zależy od naszych potrzeb i wymagań, a wśród bogatej oferty producentów każdy odnajdzie coś dla siebie.

Kształt i Wymiary

W małej łazience najlepsza będzie kabina narożna. Postawiona przy dwóch sąsiadujących ścianach, może mieć kształt ćwiartki koła, kwadratu, prostokąta albo innych wielokątów. Kolejnym rodzajem kabiny jest kabina wnękowa. W tym przypadku wystarczy jedynie dokupienie drzwi i zamontowanie ich we wnęce. W przestronnej łazience zmieści się kabina przyścienna. Jedną jej ścianę zastępuje ściana łazienki. Ma kształt półkola, prostokąta lub innego wielokąta. Kolejna kabina to wolnostojąca, najczęściej dużych rozmiarów sprzedawana w komplecie z baterią, brodzikiem, jak również hydromasażem. Taką kabinę można umieścić w wybranym miejscu w łazience. Ostatnim rodzajem kabiny jest model walk-in. Jest to szklane pomieszczenie, gdzie w miejscu wejścia nie ma ścianki, wykonane tak, aby woda nie wydostała się na zewnątrz pomieszczenia. Standardowo producenci oferują kabiny prysznicowe o wymiarach 80x80 lub 90x90 cm. Niektórzy proponują brodziki już od 70 cm do nawet 120 cm, a na zamówienie nawet większe. Wysokość drzwi i kabin prysznicowych może dochodzić do 200 cm. Do całkowitej wysokości prysznica należy zawsze doliczyć jeszcze głębokość brodzika. W przypadku brodzików płytkich jest to wartość rzędu od kilku do kilkunastu cm, a w przypadku głębokich jest to około 30 cm.

Drzwi do kabiny

Wyróżniamy kilka rodzajów drzwi: skrzydłowe, przesuwane, wahadłowe, harmonijkowe, oraz walk-in. Drzwi skrzydłowe otwierają się jak zwykłe drzwi, najczęściej na zewnątrz kabiny. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, umożliwia swobodne wchodzenie i wychodzenie spod prysznica, wymaga jednak sporo przestrzeni wokół kabiny. Drzwiczki przesuwane rozsuwają się wzdłuż ścian kabiny na prowadnicach lub rolkach. Doskonałe są do niewielkich łazienek, ponieważ nie wymagają dodatkowej przestrzeni. Kolejne wahadłowe otwierają się na zewnątrz i wewnątrz jednak nie potrzeba tak dużo przestrzeni wokół kabiny, jak w przypadku rozwiązania skrzydłowego. Drzwi harmonijkowe składają się na zasadzie harmonijki. Nie wymagają wielkiej przestrzeni, są łatwe do otwierania. Ostatni typ wejścia to Walk-in, gdzie drzwiczek po prostu nie ma. Kabina jest skonstruowana w taki sposób, aby strumień wody nie pryskał na zewnątrz. Kabina prysznicowa posiada drzwi uchylne, co jest jej dużym atutem.

Podsumowanie

Podsumowując, można stwierdzić, iż rynek kabin jest szeroko rozwinięty. Producenci bardzo starali się trafić w rosnące potrzeby swoich klientów. Widać to, na przykładzie różnorodności rozmiarów, kształtów, wymiarów i kombinacji detali w wyglądzie. Wszystko teraz praktycznie zależy od tego, ile jesteśmy w stanie przeznaczyć pieniędzy na nową kabinę prysznicową. Do każdej łazienki możemy dopasować różne rozwiązania, począwszy od tych najprostszych gdzie wykonane elementy są z tworzyw sztucznych po bardziej trwałe i eleganckie produkty wykonane z akrylu i szkła hartowanego. Nie jest ważne czy mamy małą czy dużą łazienkę. Praktycznie w każdym segmencie wybór produktów jest bardzo szeroki. Dzięki czemu każde pomieszczenie będzie wyglądało lekko i gustownie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też