Menu

Radaway Nes (10021080-54-01L/10021100-54-01R)

Cechy produktu

  • Producent Radaway 
  • Kod producenta 10021080-54-01L/10021100-54-01R 

Opis

Kliknij i sprawdź naszą firmę: NES BLACK KDD I mocne strony kabiny Nes BLACK KDD I: Drzwi wahadłowe - wytworzone z 6 mm szkła hartowanego. Gustowne czarne detale. System mocowania przy pomocy profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany do 15 mm.

Zawias rurowy z nowoczesnym systemem pozycjonowania drzwi. Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezusterkową prac. Powłoka Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości.

Ochrona ShowerGuard® - istnieje możliwość zamówienia artykułu z dożywotnią ochroną ShowerGuard®. Stanowi ona nienaruszalną część szkła, stwarzając dzięki temu ochronę nie wymagającą odświeżania. Listwa magnetyczna zapewnia szczelność kabiny.

Elastomerowe uszczelki wytrzymałe na zmianę temperatury i wilgotności. Istnieje możliwość zamiany klarownych uszczelek na uszczelki w kolorze czarnym. Montaż bez brodzika - tę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Możliwość montażu bez listwy progowej - w standardzie otrzymują Państwo wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej równocześnie z listwą progową jak i bez listwy. Szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji konstrukcji.

dostępny na wymiar - ten produkt możemy przystosować do Państwa indywidualnych potrzeb. Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które zwiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

kupując kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją najróżniejsze sposoby konstrukcji, zezwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne. Kabinę możemy zamontować na brodziku lub bezpośrednio na podłodze - z linią szyby bądź krawędzią profilu wzdłuż granicy płytek.

NES BLACK KDD I część lewa 80 cm + część prawa 100 cm odcień SZKŁA Obejrzyj film Szkło krystaliczne OPCJA szkło Satynowe OPCJA szkło Brązowe OPCJA szkło Grafitowe OPCJA szkło Mirror OPCJA szkło ShowerGuard Szkło ShowerGuard – przepiękne na za każdym razem ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata.

Szkło pozostaje czyste i lśniące przy małym czyszczeniu. Zastrzeżony cykl produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który zezwala na uzyskanie powłoki będącej nienaruszalną częścią szkła.

Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić.

Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie uniemożliwia korozji chemicznej. O mnóstwo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości poprzez cały okres używania. Warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy certyfikatem.

Aby w pełni radować się walorami powłoki ShowerGuard wystarczy po kąpieli spłukać szkło wodą,pousuwać z niego pozostałości mydła. Do czyszczenia starczy miękka ściereczka albo mokra gąbka, bez konieczności wykorzystywania środków myjących,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne Nie należy używać silnych substancji czyszczących,, a także ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę lub szkło.

OPCJA szkło ULTRA CLEAR Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to produkt o nieszablonowej jasności i transparentności. Nowe typy materiałów, wykorzystanych w procesie jego produkcji, powiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła tradycyjnego.

Jest to wyjątkowo widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą klarowność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to wspaniały dobór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych i transparentności.

Kryształowa przejrzystość i blask szczególnie jasnego szkła UltraClear sprawiają, że jest ono idealnym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych barw.

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear oraz powłoką Shower Guard jednocześnie! ********************************************************************* najczęściej produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją.

Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (w głównej mierze są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją.

Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.