Menu

Radaway Nes (10021100-54-01L/10021080-54-01R)

Cechy produktu

  • Producent Radaway 
  • Kod producenta 10021100-54-01L/10021080-54-01R 

Opis

Kliknij i sprawdź naszą firmę: NES BLACK KDD I mocne strony kabiny Nes BLACK KDD I: Drzwi wahadłowe - stworzone z 6 mm szkła hartowanego. Wykwintne czarne szczegóły. System mocowania za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany do 15 mm.

Zawias rurowy z postępowym systemem pozycjonowania drzwi. Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki i zagwarantuje cichą i niezawodną prac. Powłoka Easy Clean – adekwatnie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości.

Ochrona ShowerGuard® - istnieje możliwość zamówienia produktu z dożywotnią ochroną ShowerGuard®. Stanowi ona integralną część szkła, wytwarzając dzięki temu ochronę nie wymagającą odświeżania. Listwa magnetyczna zagwarantuje szczelność kabiny.

Elastomerowe uszczelki oporne na zmianę temperatury i wilgotności. Istnieje możliwość zamiany klarownych uszczelek na uszczelki w odcieniu czarnym. Montaż bez brodzika - tę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Możliwość montażu bez listwy progowej - w standardzie uzyskują Państwo wszystkie elementy potrzebne do konstrukcji kabiny prysznicowej zarówno z listwą progową jak i bez listwy. Szczegółowe dane znajdują się w instrukcji montażu.

przystępny na wymiar - ten produkt możemy dostosować do Państwa jednostkowych potrzeb. Możliwość użycia profili poszerzających, które powiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

nabywając kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją różnorodne sposoby montażu, zezwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne. Kabinę możemy zamontować na brodziku lub bezpośrednio na podłodze - z linią szyby bądź krawędzią profilu wzdłuż granicy płytek.

NES BLACK KDD I część lewa 100 cm + część prawa 80 cm odcień SZKŁA Obejrzyj film Szkło przezroczyste OPCJA szkło Satynowe OPCJA szkło Brązowe OPCJA szkło Grafitowe OPCJA szkło Mirror OPCJA szkło ShowerGuard Szkło ShowerGuard – błyskotliwe na za każdym razem ShowerGuard® to trwałe i proste w utrzymaniu szkło, które broni kabiny prysznicowe przed osadzaniem się kamienia i minerałów na skutek działania wody (niezależnie od jej twardości), ciepła, wilgoci i środków czyszczących, zachowując piękno szkła na długie lata.

Szkło pozostaje czyste i lśniące przy minimalnym czyszczeniu. Opatentowany proces produkcji szkła ShowerGuard® wykorzystuje węgiel diamentopodobny, który pozwala na uzyskanie powłoki będącej nierozłączną częścią szkła.

Inaczej w przypadku mechanicznie nakładanych warstw, które są rozpylane i tworzą chemiczną błonę wymagającą odtwarzania ze względu na zużycie, ShowerGuard® stanowi trwałą powłokę, której nie trzeba odświeżać ani ponownie nanosić.

Zamyka ona powierzchnię szkła i praktycznie zapobiega korozji chemicznej. O sporo łatwiej jest więc utrzymać kabinę prysznicową w czystości przez cały okres stosowania. Warstwa objęta jest dożywotnią gwarancją GUARDIAN, którą każdorazowo potwierdzamy dokumentem.

Aby w pełni cieszyć się walorami powłoki ShowerGuard starczy po kąpieli spłukać szkło wodą,zlikwidować z niego pozostałości mydła. Do czyszczenia wystarczy miękka ściereczka lub mokra gąbka, bez konieczności użytkowania środków przemywających,lecz gdy zajdzie taka potrzeba, jest to dopuszczalne Nie należy używać silnych substancji czyszczących, oraz ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powłokę lub szkło.

OPCJA szkło ULTRA CLEAR Szkło UltraClear odznacza się niską zawartością tlenków żelaza, dzięki czemu jest to towar o unikatowej jasności i klarowności. Nowe rodzaje tworzyw, wykorzystanych w procesie jego produkcji, powiększają zdolność przepuszczania światła i redukują zielonkawy odcień właściwy dla szkła tradycyjnego.

Jest to istotnie widoczne w sytuacji szkła o grubości 6 mm i 8 mm. Zamiast zielonego odcienia uzyskują Państwo niezwykłą transparentność i krawędzie o niebieskim zabarwieniu. Szkło UltraClear to wyśmienity wybór wszędzie tam, gdzie liczy się oddanie naturalnych , a także transparentności.

Kryształowa transparentność i blask niezwykle jasnego szkła UltraClear powodują, iż jest ono wyśmienitym produktem dla tych, którzy poszukują maksymalnej jasności i wiernego oddania oryginalnych barw.

Nie ma możliwości zamówienia kabiny ze szkłem Ultra Clear i powłoką Shower Guard równocześnie! ********************************************************************* głównie produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją.

Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (na ogół są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją.

Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.