Menu

Radaway Nes (10021100-54-56L/10021080-54-56R)

Cechy produktu

  • Producent Radaway 
  • Kod producenta 10021100-54-56L/10021080-54-56R 

Opis

Kliknij i zobacz naszą markę: NES BLACK KDD I Frame mocne strony kabiny Nes BLACK KDD I Frame: Drzwi wahadłowe - stworzone z 6 mm szkła hartowanego. Wyszukane czarne szczegóły. System mocowania przy pomocy profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany do 15 mm. Zawias rurowy z postępowym systemem pozycjonowania drzwi. Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę. Warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed skażeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości. Listwa magnetyczna gwarantuje szczelność kabiny. Elastomerowe uszczelki odporne na zmianę temperatury i wilgotności. Montaż bez brodzika - tę kabinę można zamontować równocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze. Możliwość konstrukcji bez listwy progowej - w standardzie dostają Państwo wszystkie komponenty konieczne do konstrukcji kabiny prysznicowej równocześnie z listwą progową jak i bez listwy. Szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji montażu. Przystępny na wymiar - ten produkt możemy przypasować do Państwa jednostkowych potrzeb. Możliwość użycia profili poszerzających, które powiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie. Nabywając kabinę prysznicową warto pamiętać, że istnieją rozmaite sposoby konstrukcji, pozwalające osiągnąć odmienne efekty estetyczne. Kabinę możemy zamontować na brodziku lub bezpośrednio na podłodze - z linią szyby bądź krawędzią profilu wzdłuż granicy płytek. NES BLACK KDD I Frame część lewa 100 cm + część prawa 80 cm kolor SZKŁA Obejrzyj film Szkło krystaliczne Frame zwykle produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (w głównej mierze są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.