Menu

Radaway Classic a 90 x 90 (30000-01-02)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30000-01-02 
 • Kształt półokrągła, ćwierćkolista 
 • Materiał szkło 
 • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
 • Wysokość 185 cm
 • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą producenta:

CLASSIC A

Sytuacją wspaniałą jest gdy wysoka jakość wykonania idzie w parze z wyszukanym designem i niewygórowaną ceną. linia kabin prysznicowych Classic właśnie taka jest. Łączy dostępność cenową z ładnem, prostotą i bezkompromisową funkcjonalnością. Kabiny te to wysoka jakość w Twojej łazience. Kabiny z kolekcji Classic mają wyszukane chromowane uchwyty, a także profile, które zezwalają na niewelację krzywizny ściany do 20 mm. Kabiny wyekwipowane są w listwę magnetyczną szczelnie zamykającą drzwi oraz łożyskowe rolki gwarantujące cichy i bezawaryjny bieg drzwi. Kabiny są dostępne z bezpiecznym hartowanym szkłem 4/5 mm.

mocne strony kabiny Classic A:

 • Drzwi przesuwne stworzone z hartowanego szkła o grubości 4 mm (części ruchome), a także 5 mm (części stałe)
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach – zapewniają cichy i bezusterkowy bieg drzwi
 • Profile aluminiowe w kolorze chrom lub biały

 • Profile przyścienne – pozwalają na niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • szykowne, chromowane szczegóły

 • Listwa magnetyczna – zapewnia szczelność drzwi
 • Elastomerowe uszczelki – odporność na wilgotność, a także zmianę temperatury

 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które powiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

CLASSIC A

drzwi 90 x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Stosowana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean skuteczną i długookresową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków przemywających efektywność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło SATYNOWE

produkt jest przystępny ponadto w wariantach szkła grafitowym, brązowym, krystalicznym, a także fabric.

w głównej mierze produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przede wszystkim są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo kryteria na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.