Menu

Radaway Classic a 1700 90 x 90 (30001-01-01)

Cechy produktu

  • Producent Radaway 
  • Kod producenta 30001-01-01 
  • Kształt ćwierćkolista, półokrągła 
  • Materiał szkło 
  • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
  • Wysokość 170 cm
  • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą firmę: CLASSIC A 1700 Sytuacją wyśmienitą jest gdy wysoka jakość wykonania idzie w parze z wykwintnym designem i niewygórowaną ceną. Seria kabin prysznicowych Classic właśnie taka jest.

Łączy dostępność cenową z efektownem, prostotą i bezkompromisową funkcjonalnością. Kabiny te to wysoka jakość w Twojej łazience. Kabiny z linii Classic posiadają wytworne chromowane uchwyty, a także profile, które umożliwiają niewelację krzywizny ściany do 20 mm.

Kabiny zaopatrzone są w listwę magnetyczną szczelnie zamykającą drzwi oraz łożyskowe rolki gwarantujące cichy i bezawaryjny bieg drzwi. Kabiny są dostępne z bezpiecznym hartowanym szkłem 4/5 mm. Mocne strony kabiny Classic A 1700: Drzwi przesuwne tworzone z hartowanego szkła o grubości 4 mm (części ruchome) i 5 mm (części stałe) Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach – zapewniają cichy i niezawodny bieg drzwi Profile aluminiowe w kolorze chrom albo biały Profile przyścienne – pozwalają na niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm wysmakowane, chromowane szczegóły Listwa magnetyczna – gwarantuje szczelność drzwi Elastomerowe uszczelki – oporność na wilgotność, a także zmianę temperatury Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą wymiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

CLASSIC A 1700 drzwi 90 x 90 cm odcień SZKŁA technologia EASY CLEANNa szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala pousuwać zjawisko korozji.

wykorzystywana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean sprawną i długofalową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów.

powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.

W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean kreuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę.

Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przezroczyste artykuł jest dostępny też w wariantach szkła – grafitowym, brązowym, satynowym oraz fabric. Zwykle produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (z zasady są to godziny 10 - 16).

posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.