Menu

Radaway Classic c 90 x 90 (30050-01-01)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30050-01-01 
 • Kształt kwadratowa 
 • Materiał szkło 
 • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
 • Wysokość 185 cm
 • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą producenta:

CLASSIC C

Sytuacją wyśmienitą jest gdy wysoka jakość wykonania idzie w parze z wysmakowanym designem i niewygórowaną ceną. kolekcja kabin prysznicowych Classic właśnie taka jest. Łączy przystępność cenową z błyskotliwem, prostotą i bezkompromisową funkcjonalnością. Kabiny te to wysoka jakość w Twojej łazience. Kabiny z linii Classic posiadają eleganckie chromowane uchwyty oraz profile, które pozwalają na niwelację krzywizny ściany do 20 mm. Kabiny wyposażone są w listwę magnetyczną szczelnie zamykającą drzwi i łożyskowe rolki zapewniające cichy i bezawaryjny bieg drzwi. Kabiny są dostępne z bezpiecznym hartowanym szkłem 4/5 mm.

mocne strony kabiny Classic C:

 • Drzwi przesuwne stworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach – zapewniają cichy i bezawaryjny bieg drzwi
 • Profile aluminiowe w odcieniu chrom lub biały

 • Profile przyścienne – pozwalają na niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • wyszukane, chromowane szczegóły

 • Listwa magnetyczna – gwarantuje szczelność drzwi
 • Elastomerowe uszczelki – oporność na wilgotność oraz zmianę temperatury

 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które powiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

CLASSIC C

drzwi 90 x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala zlikwidować zjawisko korozji. Wykorzystywana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean produktywną i długookresową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean formuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przejrzyste

produkt jest przystępny dodatkowo w wariantach szkła grafitowym, brązowym, satynowym oraz fabric.

najczęściej produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (zwykle są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo kryteria na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.