Menu

Radaway Classic c 80 x 80 (30060-01-02)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30060-01-02 
 • Kształt kwadratowa 
 • Materiał szkło 
 • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
 • Wysokość 185 cm
 • Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą firmę:

CLASSIC A 1700

Sytuacją doskonałą jest gdy wysoka jakość wykonania idzie w parze z wytwornym designem i niewygórowaną ceną. linia kabin prysznicowych Classic właśnie taka jest. Łączy dostępność cenową z efektownem, prostotą i bezkompromisową funkcjonalnością. Kabiny te to wysoka jakość w Twojej łazience. Kabiny z kolekcji Classic posiadają wysmakowane chromowane uchwyty oraz profile, które umożliwiają niewelację krzywizny ściany do 20 mm. Kabiny zaopatrzone są w listwę magnetyczną szczelnie zamykającą drzwi i łożyskowe rolki gwarantujące cichy i niezawodny bieg drzwi. Kabiny są dostępne z bezpiecznym hartowanym szkłem 4/5 mm.

atuty kabiny Classic A 1700:

 • Drzwi przesuwne stworzone z hartowanego szkła o grubości 4 mm (części ruchome) oraz 5 mm (części stałe)
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach – gwarantują cichy i bezusterkowy bieg drzwi
 • Profile aluminiowe w odcieniu chrom albo biały

 • Profile przyścienne – pozwalają na niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • eleganckie, chromowane szczegóły

 • Listwa magnetyczna – zagwarantuje szczelność drzwi
 • Elastomerowe uszczelki – wytrzymałość na wilgotność, a także zmianę temperatury

 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które zwiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

CLASSIC A 1700

drzwi 80 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Użytkowana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean skuteczną i długofalową ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean kreuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków myjących efektywność działania powłoki (zwłaszcza cechy hydrofobowych) stopniowo zmniejsza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło SATYNOWE

produkt jest dostępny na dodatek w wariantach szkła grafitowym, brązowym, krystalicznym i fabric.

z zasady produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (typowo są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.