Menu

Radaway Premium plus a 90 x 90 (30403-01-02N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30403-01-02N 
 • Kształt ćwierćkolista, półokrągła 
 • Materiał szkło 
 • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
 • Strona prawa 
 • Wysokość 190 cm
 • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą producenta:

RADAWAY PREMIUM PLUS A 1900

linia Premium Plus to kolekcja kabin prysznicowych o konwencjonalnej formie, mających ergonomiczne i estetyczne rozwiązania technologiczne. Drzwi przesuwne kabiny osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezusterkową pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wytworzone ze stopu aluminium odpornego na korozję, pozwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny prysznicowej Premium Plus gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe oraz listwa magnetyczna. Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.

zalety kabiny Radaway Premium Plus A 1900:

 • Drzwi przesuwne wytworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

 • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

 • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • wytworne, chromowane detale

 • powłoka Easy Clean – odpowiednio zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości
 • Możliwość użycia profili poszerzających, które rozszerzą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Radaway Premium Plus A 1900

Kabina prysznicowa półokrągła

Drzwi 90 x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Używana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean wydajną i długofalową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean wytwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków myjących efektywność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło Satynowe

artykuł jest przystępny dodatkowo w wariantach szkła przejrzystym, grafitowym, brązowym i Fabric.

głównie produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (z zasady są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.