Menu

Radaway Premium plus a 80 x 80 (30411-01-01N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30411-01-01N 
 • Kształt ćwierćkolista, półokrągła 
 • Materiał szkło 
 • Strona prawa 
 • Wysokość 170 cm
 • Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą firmę:

PREMIUM PLUS A 1700

linia Premium Plus to linia kabin o tradycyjnej formie, mających ergonomiczne i estetyczne rozwiązania technologiczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i niezawodną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne produkowane ze stopu aluminium opornego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w warstwą Easy Clean.

atuty kabiny Premium Plus A 1700:

 • Drzwi przesuwne wykonane z hartowanego szkła o grubości 5 mm
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

 • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

 • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • wyszukane, chromowane szczegóły

 • warstwa Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed skażeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości
 • Możliwość zastosowania profili poszerzających, które powiększą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Premium Plus A 1700

drzwi 80 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Wykorzystywana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean produktywną i długotrwałą ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona parametry hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących produktywność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło klarownE

artykuł jest przystępny na dodatek w wariantach szkła satynowym, grafitowym, Fabric i brązowym.

przede wszystkim produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (typowo są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.