Menu

Radaway Premium plus a 80 x 80 (30413-01-01N)

Cechy produktu

  • Producent Radaway 
  • Kod producenta 30413-01-01N 
  • Kształt ćwierćkolista, półokrągła 
  • Materiał szkło 
  • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
  • Strona prawa 
  • Wysokość 190 cm
  • Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą firmę: RADAWAY PREMIUM PLUS A 1900 linia Premium Plus to kolekcja kabin prysznicowych o klasycznej formie, mających użyteczne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne kabiny osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i niezawodną pracę.

Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wyprodukowane ze stopu aluminium niepodatnego na korozję, pozwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny prysznicowej Premium Plus zapewniają wysokiej jakości uszczelki elastomerowe oraz listwa magnetyczna.

Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean. Zalety kabiny Radaway Premium Plus A 1900: Drzwi przesuwne tworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm gustowne, chromowane detale warstwa Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Radaway Premium Plus A 1900 Kabina prysznicowa półokrągła Drzwi 80 x 80 cm kolor SZKŁA technika EASY CLEANNa szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji.

używana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean efektywną i długotrwałą ochronę przed korozją i utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów.

warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona parametry hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.

W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę.

Niestety pod wpływem wody i środków przemywających skuteczność działania powłoki (zwłaszcza cechy hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przezroczyste w głównej mierze produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (głównie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem.

Unikniecie Państwo wymogi na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.