Menu

Radaway Premium plus c 1700 90 x 90 (30451-01-06N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30451-01-06N 
 • Kształt kwadratowa 
 • Materiał szkło 
 • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
 • Strona prawa 
 • Wysokość 170 cm
 • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą firmę:

PREMIUM PLUS C 1700

kolekcja Premium Plus to linia kabin o tradycyjnej formie, mających ergonomiczne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezusterkową pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne produkowane ze stopu aluminium niepodatnego na korozję, pozwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.

atuty kabiny Premium Plus C 1700:

 • Drzwi przesuwne produkowane z hartowanego szkła o grubości 5 mm (części stałe) oraz 6 mm (części ruchome)
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

 • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

 • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • wytworne, chromowane detale

 • warstwa Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed skażeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości,
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.
 • Możliwość zastosowania profili poszerzających, które zwiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus C 1700

drzwi 90 x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Wykorzystywana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean produktywną i długofalową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona właściwości hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean wytwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących efektywność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo zmniejsza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło FABRIC

towar jest dostępny dodatkowo w wariantach szkła: klarownym oraz brązowym.

z reguły produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (typowo są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.