Menu

Radaway Premium plus c1700 80 x 80 (30461-01-08N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30461-01-08N 
 • Kształt kwadratowa 
 • Materiał szkło 
 • Strona prawa 
 • Wysokość 170 cm
 • Wymiary 80 x 80 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą markę:

PREMIUM PLUS C

kolekcja Premium Plus to seria kabin o tradycyjnej formie, posiadających funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i bezusterkową pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wytwarzane ze stopu aluminium wytrzymałego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe oraz listwa magnetyczna. Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.

mocne strony kabiny Premium Plus C:

 • Drzwi przesuwne stworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

 • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

 • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • wytworne, chromowane detale

 • warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości,
 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Premium Plus C

drzwi 80 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji. Użytkowana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean produktywną i długofalową ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean formuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących efektywność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło BRĄZOWE

artykuł jest przystępny również w wariantach szkła transparentnym, satynowym, grafitowym i fabric.

w głównej mierze produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.