Menu

Radaway Premium plus e 100 x 80 (30481-01-05N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30481-01-05N 
 • Kształt asymetryczna, ćwierćkolista, półokrągła 
 • Materiał szkło 
 • Typ wejścia drzwi rozsuwane 
 • Strona prawa 
 • Wysokość 170 cm
 • Wymiary 100 x 80 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą markę:

PREMIUM PLUS E 1700

kolekcja Premium Plus to linia kabin o konwencjonalnej formie, posiadających poręczne i estetyczne rozwiązania technologiczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezawaryjną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne produkowane ze stopu aluminium wytrzymałego na korozję, umożliwiają niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w warstwą Easy Clean.

zalety kabiny Premium Plus E 1700:

 • Drzwi przesuwne produkowane z hartowanego szkła o grubości 5 mm
 • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

 • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

 • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

 • szykowne, chromowane detale

 • powłoka Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed skażeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości
 • Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Premium Plus E 1700

KABINA UNIWERSALNA, można ją zamontować jako wersję prawą lub lewą.

drzwi 100 x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala zlikwidować zjawisko korozji. Użytkowana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean skuteczną i długofalową ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean stwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających produktywność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło GRAFITOWE

produkt jest dostępny ponadto w wariantach szkła przejrzystym, satynowym, Fabric, a także brązowym.

najczęściej produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (z zasady są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.