Menu

Radaway Almatea pdd 90 x 90 (30502-01-01N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30502-01-01N 
 • Kształt ćwierćkolista, półokrągła 
 • Materiał szkło 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą firmę:

ALMATEA PDD

Kabiny Almatea zaprojektowane zostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach ceniących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana pozostała przez połączenie sporych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest obszerne i wygodne. Uchylne drzwi wyekwipowano w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie oraz uniemożliwia niszczeniu listwy pod brodzikiem. Konstrukcja zawiasów, a także profili przyściennych sprawia, iż kabinę z łatwością można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są powłoką Easy Clean, która zapobiega osadzaniu się kamienia i innych skażeń na szybie. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki temu prezentują się one dobrze na niskich brodzikach albo zamontowane bezpośrednio na podłodze.

atuty kabiny Almatea PDD:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz wyprodukowane z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zapewnia cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • wyszukane chromowane szczegóły

 • Usługa
  zobacz WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najbardziej nietypowy projekt wnętrza jest osiągalny do zrealizowania
 • powłoka Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości

 • towar przystępny w wariantach szkła – przezroczystym, brązowym oraz grafitowym.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Almatea PDD

90 cm x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala zlikwidować zjawisko korozji. Używana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean sprawną i długofalową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona parametry hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean kreuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących skuteczność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło przejrzyste - kanon

towar dostępny także w wariantach szkła – brązowym oraz grafitowym.

typowo produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (na ogół są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.