Menu

Radaway Almatea pdd 90 x 90 (30502-01-05N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30502-01-05N 
 • Kształt ćwierćkolista, półokrągła 
 • Materiał szkło 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 90 x 90 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą markę:

ALMATEA PDD

Kabiny Almatea zaprojektowane pozostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach ceniących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana została przez połączenie obfitych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest znaczne i wygodne. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co upraszcza ich otwieranie i zamykanie, a także zapobiega niszczeniu listwy pod brodzikiem. Budowa zawiasów i profili przyściennych powoduje, iż kabinę z łatwością można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są powłoką Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych skażeń na szybie. Szczelność kabiny gwarantują uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki temu prezentują się one dobrze na niskich brodzikach lub zamontowane bezpośrednio na podłodze.

atuty kabiny Almatea PDD:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz wytwarzane z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i gwarantuje cichą i bezusterkową pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • wyszukane chromowane szczegóły

 • Usługa
  sprawdź WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najmocniej nietypowy projekt wnętrza jest możliwy do zrealizowania
 • warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed skażeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości

 • artykuł przystępny w wariantach szkła – przezroczystym, brązowym oraz grafitowym.
 • Tę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Almatea PDD

90 cm x 90 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Stosowana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean produktywną i długotrwałą ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona atrybuty hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących wydajność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło Grafitowe

(Czas wymogi na kabinę wynosi 4 tygodnie)

produkt dostępny w dodatku w wariantach szkła – przezroczystym, a także brazowym.

przeważnie produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.