Menu

Radaway Almatea pdd e 80 x 90 (30532-01-01N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30532-01-01N 
 • Kształt asymetryczna, półokrągła 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 80 x 90 cm

Opis

Kliknij i zobacz naszą markę:

ALMATEA PDD

Kabiny Almatea zaprojektowane pozostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach szanujących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana została przez połączenie znacznych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest szerokie i wygodne. Uchylne drzwi zaopatrzono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co upraszcza ich otwieranie i zamykanie, a także zapobiega niszczeniu listwy pod brodzikiem. Kompozycja zawiasów, a także profili przyściennych powoduje, iż kabinę łatwo można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są powłoką Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych zanieczyszczeń na szybie. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki między drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki czemu prezentują się one należycie na niskich brodzikach albo zamontowane bezpośrednio na podłodze.

zalety kabiny Almatea PDD:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz wytwarzane z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – uniemożliwia niszczeniu uszczelki i zapewnia cichą i niezawodną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • wytworne chromowane detale

 • Usługa
  przejrzyj WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najistotniej nietypowy projekt wnętrza jest osiągalny do zrealizowania
 • warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed skażeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości

 • produkt przystępny w wariantach szkła – transparentnym, brązowym oraz grafitowym.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Almatea PDD

90 cm x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji. Użytkowana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean skuteczną i długookresową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona parametry hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean stwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza cechy hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

szkło transparentne - standard

artykuł dostępny również w wariantach szkła – brązowym oraz grafitowym.

zwykle produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (typowo są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo kryteria na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.