Menu

Radaway Almatea pdd e 80 x 90 (30532-01-05N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30532-01-05N 
 • Kształt asymetryczna, półokrągła 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 80 x 90 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą markę:

ALMATEA PDD

Kabiny Almatea zaprojektowane pozostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach lubiących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana została poprzez połączenie dużych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest spore i komfortowe. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (w trakcie otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co upraszcza ich otwieranie i zamykanie i uniemożliwia niszczeniu listwy pod brodzikiem. Budowa zawiasów, a także profili przyściennych sprawia, że kabinę łatwo można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są warstwą Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych skażeń na szybie. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki między drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki czemu prezentują się one należycie na niskich brodzikach lub zamontowane bezpośrednio na podłodze.

mocne strony kabiny Almatea PDD:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz tworzone z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zapewnia cichą i bezawaryjną pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w montażu kabiny

 • stylowe chromowane szczegóły

 • Usługa
  sprawdź WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, choćby najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest realny do zrealizowania
 • warstwa Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości

 • artykuł dostępny w wariantach szkła – krystalicznym, brązowym i grafitowym.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Almatea PDD

90 cm x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technologia EASY CLEAN

Na szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala pousuwać zjawisko korozji. Stosowana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean efektywną i długookresową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona parametry hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, jedynie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean tworzy stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody i środków myjących skuteczność działania powłoki (zwłaszcza parametry hydrofobowych) stopniowo zmniejsza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy użytkowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło Grafitowe

artykuł dostępny również w wariantach szkła – krystalicznym oraz brązowym.

na ogół produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (najczęściej są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.