Menu

Radaway Almatea pdd e 100 x 80 (30542-01-05N)

Cechy produktu

 • Producent Radaway 
 • Kod producenta 30542-01-05N 
 • Kształt asymetryczna, półokrągła 
 • Materiał szkło 
 • Wysokość 195 cm
 • Wymiary 100 x 80 cm

Opis

Kliknij i przejrzyj naszą markę:

ALMATEA PDD

Kabiny Almatea zaprojektowane pozostały zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku z myślą o klientach lubiących szlachetną a zarazem prostą formę. Lekka bryła kabin uzyskana pozostała poprzez połączenie obszernych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest znaczne i wygodne. Uchylne drzwi wyekwipowano w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (w trakcie zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie i zapobiega niszczeniu listwy pod brodzikiem. Konstrukcja zawiasów i profili przyściennych sprawia, iż kabinę z łatwością można utrzymać w czystości. Tafle szkła pokryte są powłoką Easy Clean, która uniemożliwia osadzaniu się kamienia i innych zanieczyszczeń na szybie. Szczelność kabiny gwarantują uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny. Cechą, na którą należy zwrócić uwagę jest wysokość kabin 1950 mm dzięki czemu prezentują się one korzystnie na niskich brodzikach lub zamontowane bezpośrednio na podłodze.

zalety kabiny Almatea PDD:
 • Drzwi otwierane na zewnątrz wytworzone z hartowanego szkła o grubości 6 mm
 • Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi – zapobiega niszczeniu uszczelki i zapewnia cichą i bezusterkową pracę

 • Mechanizm niwelujący krzywizny ściany do 10 mm – ewentualne nierówności powierzchni ścian nie będą już przeszkodą w konstrukcji kabiny

 • wykwintne chromowane szczegóły

 • Usługa
  zobacz WIĘCEJ">Na miarę
  – każdy, nawet najszczególniej nietypowy projekt wnętrza jest realny do zrealizowania
 • powłoka Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości

 • towar przystępny w wariantach szkła – transparentnym, brązowym oraz grafitowym.
 • Tę kabinę można zamontować jednocześnie na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze.

Almatea PDD

100 cm x 80 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Używana poprzez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean sprawną i długofalową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Powłoka Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean kreuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają wyłącznie krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody oraz środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zmniejsza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

Szkło Grafitowe

artykuł dostępny w dodatku w wariantach szkła – klarownym oraz brązowym.

zwykle produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przeważnie są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymogi na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.